برخورد با حقوق های نجومی جزء مطالبات مردم و رهبری است/ برجام نباید دستاویزی برای فشار به کشور باشد
+ پ -
برخورد با حقوق های نجومی جزء مطالبات مردم و رهبری است/ برجام نباید دستاویزی برای فشار به کشور باشد

امام جمعه شهرستان بستک پیگیری حقوق های نجومی را جزء مطالبات مردم و رهبری دانست که نباید در گذر زمان فراموش شود و از طرف قوه ی قضائیه می بایست پیگیری و با متخلفین برخورد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین یونس قائدی، امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه این هفته به بیان اهمیت و جایگاه نماز پرداخت و گفت: نماز عملی است که در طول شبانه روز و حتی در طول عمر استمرار دارد و باید با حسابرسی از خود، میزان توجه و اهمیت به نماز را بسنجیم.

وی علت عدم برکت در زندگی برخی از افراد را عدم توجه به نماز دانست و عنوان کرد: عباداتی چون نماز و قرائت قرآن در رونق و برکت زندگی تاثیر بسزایی دارد و به همین جهت باید از سن کودکی فرزندان را به خواندن نماز و حضور در مسجد عادت داد.

حجت الاسلام و المسلمین قائدی با اشاره به ۱۶ آذر و روز دانشجو بیان کرد: رهبر انقلاب از دانشگاه و دانشجویان مطالباتی داشتند که آن، انجام کار فرهنگی در دانشگاه است. ایشان مفهوم کار فرهنگی را تربیت دانشجویان انقلابی، متدین و متعهد به انقلاب دانستند که دانشجو باید فهم انقلابی داشته و به مبانی انقلاب و اسلام آگاه باشد و هدفش از حضور در دانشگاه، کسب نمره و مدرک صرف نباشد.

وی همچنین با اشاره به ۱۸ آذر که سالروز معرفی کشور عراق به عنوان مسئول و آغازگر جنگ از سوی سازمان ملل در سال ۱۳۷۰ است، افزود: صدام و رژیم بعث، خسارت و زیان های بسیاری را حتی در حق مردم خود وارد کرد و آنها را به شدت از لحاظ فکری و فرهنگی عقب نگاه داشت و هنوز هم مردم عراق در امنیت قرار ندارند.

امام جمعه شهرستان بستک به گله و شکایت از راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی شهرستان در برخورد با رانندگان و راکبین موتورسیکلت متخلف اشاره کرد و افزود: برخی ها در مجامع عمومی اعتراض می کنند که راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی با مردم برخورد مناسبی ندارد.

وی افزود: آمار تصادفات و مصدومان در چند وقت اخیر رو به رشد بوده است که بیانگر رعایت نشدن قوانین و مقررات توسط رانندگان و راکبین موتورسیکلت است و راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی باید به وظایف قانونی خود عمل کنند و خانواده ها نیز بیشتر مراقب فرزندان خود باشند تا ما شاهد فوت و مجروح شدن همشهریان بر اثر تصادف نباشیم.

حجت الاسلام و المسلمین قائدی اشاره کرد: رهبری فرمودند تمدید تحریم های ۱۰ ساله به معنی نقض برجام است و به آمریکایی ها نمی توان اعتماد کرد زیرا آنها در مذاکرات به دنبال برد باخت هستند.

وی افزود: برخی مشکلات در توافق به علت عجله در کار است و برجام نیز نباید دست آویزی برای فشار به کشور تبدیل شود.

امام جمعه شهرستان بستک پیگیری حقوق های نجومی را جزء مطالبات مردم و رهبری دانست که نباید در گذر زمان فراموش شود و از طرف قوه ی قضائیه می بایست پیگیری و با متخلفین برخورد شود.

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff