برخورداری ۲ هزار و ۸۳۴ خانوار بستکی از خدمات مستمری کمیته امداد
+ پ -
برخورداری ۲ هزار و ۸۳۴ خانوار بستکی از خدمات مستمری کمیته امداد

طبق محاسبات اعداد و ارقام ارائه شده از سوی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بستک میانگین پرداختی به هر خانوار حدود ۶۰ هزار تومان می‌باشد. آیا این میزان می‌تواند نیاز خانواده‌ها را برطرف کند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه پرویز هاشمی پور مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بستک به خبرنگاران گفت: از مجموع جمعیت ۸۲ هزار نفری شهرستان بستک ۲ هزار و ۸۳۴ خانوار خدمات مستمری دریافت می‌کنند.

 

وی اضافه کرد: ۱۰ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال مستمری از ابتدای سال تا کنون به خانواده‌های تحت پوشش پرداخت شده است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بستک اظهار کرد: این میزان مستمری به صورت ماهیانه به منظور کمک به معیشت خانواده‌ها و رفع نیاز‌های آنان پرداخت می‌شود.

 

هاشمی پور  گفت: بخشی از مستمری واریزی کمیته امداد در اختیار هزینه درمان و تحصیل مددجویان تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

طبق محاسبات اعداد و ارقام ارائه شده از سوی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بستک میانگین پرداختی به هر خانوار حدود ۶۰ هزار تومان می‌باشد که باید دید در اوضاع و احوال کنونی کشور و رقم بالای تورم این میزان می‌تواند چه مقدار از نیازمندی‌های افراد زیر پوشش و نیازمند را بر طرف کند.

 

به نظر می‌رسد آنچه در دوران کنونی می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد و خانواده‌ها را از فقر نجات بدهد توجه به اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری و ایجاد کارگاه‌های تولیدی خانگی است که در برخی شهرستان‌های استان هرمزگان و استان‌های دیگر تجربه شده و توانسته خدمات ارزنده‌ای را به جامعه هدف ارائه کند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff