برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت

+ پ -
برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت

نمایندگان هرمزگان د رمجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تاکید کردند:عهدشکنی آمریکا و نقض قانون برجام سند حقانیت ملت ایران است و پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان در واکنش به نقض برجام توسط آمریکا و تمدید تحریم ها اظهار کردند:عهدشکنی آمریکا سند حقانیت ملت ایران است و پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت.

آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت

احمد مرادى نماینده مردم بندرعباس،قشم، حاجی آباد و بندرخمیر با بیان اینکه تصویب قانون داماتو توسط سنای اثبات دشمنى امریکا نسبت به ملت ایران است، گفت:کشور ما در مسئله برجام صداقت خود را به دنیا نشان داد اما آمریکا با نقض برجام دشمنى خود را علیه ملت ایران ثابت کرد.

وی با بیان اینکه مجلس تصمیم دندان شکنی برای عهدشکنی آمریکا در نظر دارد،افزود: آمریکایی‌ها جواب این بى‌اعتمادى خود را نسبت به مردم ایران خواهند گرفت لذا مسؤولان وزارت امور خارجه باید این موضوع را با جدیت پیگیرى نمایند.

 

 برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است

آیت‌الله سید روح‌الله صدرالساداتی ،نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به عهد شکنی غرب در مذاکرات و لغو برجام توسط آمریکا گفت: با وجود سابقه عهد شکنی و خیانت دشمنان برخی از مسؤلان با پافشاری به مذاکرات پای میز مذاکره لبخند می‌زنندو اکنون شاهد خیانت غرب می باشیم.

وی با تاکید بر بیانات رهبر انقلاب مبنی بر عهد شکنی آمریکا  تصریح کرد:بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب موجب شد تا اعطای امتیاز به طرف مقابل تنها دروغ نصیب ملت ما شود.

 

عهدشکنی آمریکا سند حقانیت ملت ایران است

محمد آشوری، نماینده مردم هرمزگان درمجلس تمدید ۱۰ ساله تحریم‌ها بر علیه ایران را ضربه بزرگی به توافق هسته‌ای دانست و تاکید کرد:عهدشکنی آمریکایی‌ها در موضوع برجام سند حقانیت ملت ایران است.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال اعمال فشار به ایران اسلامی است،اظهار کرد:مجلس شورای اسلامی  ابعاد  این اقدام آمریکایی‌هاو اقدام متقابل را با حضور مسؤولان دستگاه سیاست خارجی کشور بررسی خواهد کرد.

آشوری تصریح کرد:نقض برجام از سوی آمریکا موجب بی اعتمادی سایر کشورها برای مذاکره و حل منطقه‎ای و جهانی است لذا خوی استکباری آمریکا دامان کشورهای اروپایی را نیز خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff