تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 285585
تاریخ انتشار:سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
کاندید حوزه مرکزی استان در انتخابات:

برجام متناسب با خواسته های رهبری انجام شد/ استاندار هرمزگان در شان مردم بندرعباس نیست

کاندید حوزه مرکزی استان اظهار کرد: : برجام متناسب با خواسته و تحت نظر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) انجام می شود اما مطلقا به آمریکا اعتمادی نیست.

برجام متناسب با خواسته های رهبری انجام شد/ استاندار هرمزگان در شان مردم بندرعباس نیست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ جهانگیر بشکار کاندید، حوزه مرکزی استان هرمزگان کاندید حوزه مرکزی استان هرمزگان در نشست پاتوق فکری مطالبه گری انتخابات با اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان بیان اینکه  تجربه ای در حوزه امنیت ملی داشته و در منطقه ویژه اقتصادی مشاور وزیر بوده است، گفت: با توجه به تجارب در زمینه امنیت ملی و اقتصادی پس از ورود به مجلس در کمیسیون امنیت ملی و اقتصاد می توانم مفید باشم.

وی با اشاره یه اینکه بندرعباس دروازه اقتصادی و به مدت چهار سال رتبه اول مالیات را دارد، افزود: بندرعباس که پایتخت اقتصادی ایران است اما جرایر و شهرستانهای این استان در فقر و مشکلات بسیاری به سر می برند و درآمدهای اقتصادی این استان با اوضاع اجتماعی و فرهنگی آن همخوانی ندارد لذا نمایندگان مجلس نقش کلیدی در توسعه دارند.

کاندید حوزه مرکزی استان با بیان اینکه سند کامل چشم انداز ۱۴۰۴ و سیاستهای اصل ۴۴ و طرح تحول اقتصادی تحقق نیافته است، اظهار کرد: اصل ۴۴ به معنای خصوصی سازی و کوچک کردن دستگاههای دولتی است که نقش مدیریتی و نظارتی داشته باشند که اگر متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)اجرا می شد تحریم ها نمی توانست آسیبی به کشور وارد کند لذا رهبری اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.

وی  در واکنش به این مطلب که مقام معظم رهبری با مردمی کردن امور کشور معتقد هستند تا خصوصی با زیر ساخت توسعه گرایی بر مبنای تعاریف غربی است نظر شما در خصوص این موضوع چیست؟

با توجه به اینکه دیدگاه مقام معظم رهبری دیگاه کارشناسی است و نظرات ایشان منحصر به فرد نیست بلکه مشاورین و متخصصین ایشان ارائه می دهند و حتی مجمع تشخیص مصلحت نظام بعضا و مشاورین ایشان مطالبی را ارائه و مقام معظم رهبری آنها را جمع بندی می کنند و  لذا در خصوص کردن مردمی کردن دیدگاه ایشان برای من قابل پذیرش است و مردمی کردن امور کشور  باید بصورت حقیقی انجام پذیرد نه اینکه به دولت واگذار شود.

 

پس از ورود به مجلس  با توجه به حوزه اختیارات خود که بحث نظارت و قانون گذاری و اصلاح برنامه است چه برنامه عینی و عملی برای مبارزه با فساد و رانت خواری در استان دارید؟

 

نماینده می تواند تاثیر گذار باشد لذا شجاعت لازم برای بیان واقعیات را دارم و قانونی متناسب با قوانین استان هرمزگان باید تصویب شود. در زمان اشتغال که وزارت اطلاعات و حراست استان را برعهده داشتم از آنجایی که بازگانی با صنعت و معدن ادغام نشده بود فساد عجیبی بنام مسئولین وجود داشت.معاون مالی اداری شهرداری مفسد اقتصادی قوی بود که با وجود اینکه حامی داشت با ارائه اسناد و مدارک با این فرد برخورد کردم.

 

وی برنامه عملی خود برای مبارزه با فساد اقتصادی را ارتباط با مردم دانست و افزود:  انتخاب نمایندگان و دفاتر بسیار در اکثر مکانها همچنین تشکیل کارگروههای تخصصی برای آسیب شناسی و وضع قوانین متناسب با بندرعباس از برنامه های عملی برای این امر مهم است.

برای ورود به مجلس تا کنون  چقدر هزینه کردید همچنین پیش بینی می کنید تاپایان انتخابات چه مبلغی را هزینه کنید و اینکه هزینه های تبلیغات شما از کجا تامین می شود؟ 

تعداد پوسترهای من در سطح شهر کم می باشد و هزینه تبلیغات را بسیجیان و افراد عادی تامین می کنند اما هزینه پوستر ۲۰۰میلیون تومان است لذا من پس اندازی نداشتم و هزینه تبلیغات من تاکنون برعهده دوستان می باشد که تاکنون ۱۰۰میلیون تومان هزینه شده و پیش بینی می شود تا پایان انتخابات ۱۰۰میلیون دیگر هزینه شود.

نظر شما در مورد جمله مقام معظم رهبری که می فرمایند” یکی از کارهایی که بنده چه در تبلیغات مجلس ورای اسلامی و چه در انتخابات ریاست جمهوری همیشه نگران آن هستم این است که نه خودشان تبلیغات پر خرج کنند و نه به طرفدارانشان اجازه دهند، بعضی افراد ممکن است به ما بگویند به ما ربطی ندارد شما بگویید نکنند”؟  چیست؟

صد در صد سخن ایشان را قبول دارم و در حال حاضر در ستاد بنده بین دوستان ناراحتی بوجود می آید اما هزینه غیر متعارف مطلقا انجام نمی شود.

بشکار در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما ۲۰۰میلیون پرخرج هست یا خیر؟ پاسخ داد: خیر چون از این مبلغ ۱۸۰میلیون تومان صرف پوستر می شود که کمترین هزینه تبلیغات را من داشته ام چون از افرادی اطلاع دارم که بیش از ۱۱ میلیارد تومان هزینه تبلیغاتشان هست.

برای احیای روستاهها و مهاجرت به شهرها چه طرحی دارید؟

با توجه به اینکه در بندرعباس نتوانستیم مطالبات خود را دریافت کنیم احیای روستاهها هم تحت تاثیر این عامل قرار گرفته اند زمانی که دولت بودجه تعیین و در مجلس  می شود در برنامه پنجم نوسعه از مردم بندرعباس دوهزار میلیارد مالیات دریافت می شود که این درآمد حاصل از مالیات باید در روستاهها هزینه شود لذا پس از ورود به مجلس تلاش می کنم بودجه روستاهها بطور دقیق و منظم در روستاهها هزینه شود.

در دوران هشت سال دفاع مقدس کجا بودید و چه می کردید؟

درلباس پاسداری بودم که دو جنگ  تحمیلی و جنگ داخلی که منافقین آغاز کرده بودند و نقش من بیشتر پشتیبانی از جنگ و مبارزه با گروهکهای منافقین ضد انقلاب بود چون بالاترین ترور در استان هرمزگان بود.

آیا حوداث بعد از انتخابات سال ۸۸ را بعنوان فتنه قبول دارید یا خیر؟

اساس حوادث سال ۸۸ صد درصد فتنه و هدایت شده از سوی خارج از کشور بود که این فتنه درصدد بود بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی را بطور کامل از بین ببرد اما با یاری خداوند و امدادهای غیبی و تدبیر رهبری این توطئه خنثی شد در حال حاضر با رافت و مهربانی رهبری عوامل فتنه مدیر کل هستند.

بر اساس خط کش و تراز صراط مستقیم  انقلاب  و تابع ولی فقیه زمان به مواضع  شخصیت های برجسته سیاسی مواضع خود در را در قالب نمره یا جملاتی کوتاه  بیان کنید:

خاتمی: نمره صفر

احمدی نژاد: صفر

موسوی خوئینی ها: دل رهبری و امام را شکست.

علی مطهری: فرزند شهید مطهری است با توجه به اینکه حضرت امام شهید مطهری را دوست داشت اما اولاد نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.

هاشمی رفسنجانی: تعبیر این بود که خیمه انقلاب است و در دوران جوانی دیدگاه ما به خطبه های وی این بود که توطئه ها را خنثی می کند اما متاسفانه در فتنه ۸۸ مردود شد اما چون خیمه انقلاب و یاور رهبر بود مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) وی را برای این انقلاب حفظ کرد.

جاسم جادری: از این بابت متاسفم که استان هرمزگان با تمام ظرفیتها و نیروههای خوب و متفکر اما در شان و خور مردم بندرعباس نیست.

نظر شما در مورد موارد زیر چیست؟

استحکام ساخت درونی نظام: اگر بخواهیم نظام ما استحکام و از آسیب ها در امان باشد باید نیروهای داخلی خود را باور داشته باشیم اما استفاده از توانمدی به معنای قطع ارتباط با خارج از کشور نیست بلکه با خودباوری و به توانایی خود بویژه در زمینه اقتصادی باور داشته باشیم.

الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت: این الگو از نظرات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است اگر لحظه ای غفلت کردیم از اینکه روشنفکر غربی و یا روحانی جلیل القدر مطلبی را بیان می کند لذا دیدگاه ما باید متناسب با دیدگاه رهبری باشد.

برجام: برجام متناسب با خواسته و  تحت نظر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) انجام می شود و لذا دیگاه شما باید به این فرمایش رهبری که فرمودند: آقایان را قبول دارم فرزندان انقلاب هستند و با دشمن می جنگند و پس از برجام فرمودند مطلقا به آمریکا اعتمادی نیست و به تازگی تهدید به تحریم کرده است.

با اینکه برجام مسکنی بود که با تدبیر رهبری دنیا پدیرفت که ایران قدرت هسته دارد اگر بیشتر تلاش کرده بودیم توافق بهتر و نتایج قابل قبولی به دست می آوردیم اما نتیجه بدست آمده  قابل قبول است اما داده ها در برجام با ستاده ها همخوانی نداشت و داده های ما بیشتر بود اما چیزی را هم که به دست آوردیم کم نیست.

مذاکره با امریکا: این مذاکره را قبول ندارم چون مذاکره ظالم با مظلوم است اگر قرار است مذاکره ای داشته باشیم زمانی صورت گیرد که از لحاظ اقتصادی و قدرت نظامی با امریکا یکسان باشیم همچنین امریکا از خوی استکبار ستیزی خود دست بردارد و ایران را بعنوان کشور مستقل بپذیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=285585
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

8,685 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی