برجام سایه تهدید را از سر کشور برنمی دارد / پاسخ متجاوزان را درخاک خودشان خواهیم داد
+ پ -
برجام سایه تهدید را از سر کشور برنمی دارد / پاسخ متجاوزان را درخاک خودشان خواهیم داد

امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه آنچه سایه تهدید را از سر کشور برمی دارد برجام نیست،گفت: قدرت نظامی این مملکت است که وحشت در دل دشمنان ایجاد کرده است و جرأت تجاوز را از آنها گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نمازجمعه پارسیان با دعوت مردم به تقوای الهی،با اشاره به حدیثی ازحضرت علی علیه السلام گفت:راه خدا ،نورانیت،نشاط،آرامش و برکت دارد و راه دنیا، ظلمت،تاریکی،اضطراب و افسردگی دارد،لذا دل را به صاحب خانه اصلی یعنی خدا باید داد.
وی با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه با مقام معظم رهبری و لزوم تقویت قدرت نظامی کشور گفت: در سال های گذشته مقام معظم رهبری دکترین دفاعی کشور را در چند مرحله عنوان کردند.

 

وی با اشاره به مراحل سه گانه نظریه دفاعی کشور تأکید کرد:آن چه سایه تهدید را از سر کشور بر می دارد مذاکرات سیاسی در قالب برجام و امثال آن نیست بلکه قدرت نظامی این مملکت است که وحشت در دل دشمنان ایجاد کرده است و جرأت تجاوز را از آنها گرفته است.

 

امام جمعه پارسیان با تأکید بر ضربه متقابل در قدرت نظامی ایران گفت:در صورت هر اقدام تجاوزگرانه پاسخ ان را در خاک خودشان خواهند دید.

 

میرزایی با اشاره به مناسبت های آخر ذی الحجه بیان کرد:روز مباهله و روز نزول سوره هل اتی در شأن اهل بیت پیامبر اکرم(ص)، در واقع اثبات حقانیت اهل بیت(ع) را می رساند.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان با گرامیداشت روز خانواده گفت:مهمترین چیزی که بشر به آن احتیاج دارد آرامش است و آن هم در سایه خانواده ایجاد می گردد.

 

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سبک زندگی اسلامی را دوای شفا بخش خانواده ها دانست و گفت:زنان باید زندگی بر اساس تعالیم اسلامی، موجبات آرامش و سعادت اهل خود را فرآهم کند.

 

میرزایی شروع سال جدید را به دانش آموزان و فرهنگیان تبریک و از همه معلمان برای تربیت صحیح و اسلامی آینده سازان کشور آرزوی توفیق کرد.

 

وی با گرامی داشت یاد فرماندهان دفاع مقدس و یاد شهدایی همچون فلاحی ،فکوری ، نامجو،کلاهدوز و جهان آرا گفت:شهادت سران اسلام نشان داد برای حفظ کیان جمهوری اسلامی ایران ارتش و سپاه کنار هم هستند.

 

میرزایی از برنامه های دفاع مقدس در شهرستان و برگزاری یادواره شهدا و افتتاح واحدهای مدد جویان توسط سپاه ناحیه با مشارکت کمیته امداد قدردانی کرد.

 

امام جمعه شهرستان با اشاره به هشتمین سرشماری نفوس و مسکن در مهر و آبان توسط مرکز آمار ایران گفت:نتایج حاصل از سرشماری پایه و اساس همه برنامه‌ریزی های کشور است لذا می طلبد همه مردم مشارکت کنند.

وی با انتقاد از پول های میلیاردی به برخی از فوتبالیست‌ها گفت:مقداری از این پول ها را به تیم هایی همچون جانبازاناختصاص دهیدکه در پارالمپیک برای این نظام افتخار آفرینی کردند.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff