برجام باعث شده تحریم جدیدی علیه ایران صورت نگیرد
+ پ -
برجام باعث شده تحریم جدیدی علیه ایران صورت نگیرد
دفاع تمام قد رئیس خانه صنعت و معدن ایران از برجام/

برجام باعث شده تحریم جدیدی علیه ایران صورت نگیرد

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اظهار کرد:کمترین دست آورد برجام برای کشور این بوده که تحریم جدیدی علیه ایران از وضع نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید عبدالوهاب سهل آبادی، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه هرمزگان گفت:در بحث برجام که صبوری ومقاومت آنها در جنگ اقتصادی و به اثبات رساندن تحملشان به دنیا در کنار قدرتمندی نظامی کشور و وجود نیروهای سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی و تدابیر رهبر بزرگ انقلاب در طول مسیری که مدت ها به طول انجامید و هم موجب اطمینان مردم شد و هم دلگرمی مسئولین مذاکره کننده و نهایتا گروه مذاکره کننده، توانستیم ادبیات جمهوری اسلامی ایران را در دنیا تغییر دهد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به نمایندگی از جامعه کار و تولید گفت: با تلاش های بی وقفه مسئولین مذاکره کننده و حمایت های مردم ایران ما موف شدیم به برجام دست پیدا کنیم و در این مسیر برخی با سنگ اندازی و طرح شبهات می خواهند برجام را بدون ثمر نشان دهند، اما اینگونه نیست و کمترین نتیجه برجام برای کشور این بوده که دیگر هر روز شاهد یک تحریم جدید نخواهیم بود و بعد از توافقات هیات ای بزرگ سیاسی، اقتصادی و … از کشورهای مطرح جهان به ایران آمده اند و زمینه های تعامل ایران با دنیا افزایش یافته است.

وی  افزود: ما با برجام به دنیا نشان دادیم که کشور ایران کشور جنگ طلبی نیست و در کشور ایران امروز هنوز صدای ناقوس از کلیسا ها بلند است و آتش کده زردتشتیان هنوز در ایران روشن است و ادیان مختلف در این کشور در حال زندگی هستند پس این کشور نمی تواند جنگ طلب باشد.

سهل آبادی تصریح کرد: اگر امروز جشن صادرات می گیریم و از صادر کنندگان تجلیل می نماییم باید بدانیم که صادرکنندگان ما سربازان جنگ اقتصادی هستند و باید مورد احترام و حمایت قرار گیرند زیرا این سربازان جنگ اقتصادی با توجه به شرایط اقتصادی چند سال گذشته متحمل زیان های فراوانی شده اند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: توسعه صادرات مستلزم توجه به تولیدات داخلی است و مسئولین استان باید تمام توان خود را رای ارتقا جایگاه و توسع فعالیت های تولیدی با در نظر گرفتن پتانسیل صادرات به کار بگیرند و اقتصاد هرمزگان را به جایگاه مطلوب خود در سطح دنیا نزدیک نمایند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff