برای نخستین بار در سیریک دو هفته نامه منتشر می شود
+ پ -
برای نخستین بار در سیریک دو هفته نامه منتشر می شود
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک :

برای نخستین بار در سیریک دو هفته نامه منتشر می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک گفت : به زودی دو هفته نامه ” درگال سرخور ” به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی علی حیدری زاده از جوانان بومی و روستایی در این شهرستان منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز مصطفی کریمی زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی گفت: این هفته نامه ها با هدف توسعه فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، بررسی فرصت ها و چالش ها و ترسیم چشم اندازهای آینده شهرستان و منطقه فعالیت خود را آغاز می کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک ابراز داشت: نشریه ” درگال سرخور ” در موضوعاتی چون اجتماعی ، شهر و شهر نشینی، مدیران و رؤسا، اتحادیه های صنفی، کار آفرینی اطلاعات، موفقیت، فرهنگ و هنر، آموزش و پژوهش ، گردشگری ، تجارت الکترونیکی ، سلامت ، ادبیات و محیط زیست شهرستان سیریک فعالیت خواهد کرد.
مصطفی کریمی زاده تصریح نمود: نشریه ” درگال سرخور ” در تاریخ ٣٠/۶/٩۴ به شماره ثبت ٧۵٧۴٨ از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه فعالیت دریافت و زمینه انتشار آن عمومی و در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی فعالیت خواهد کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک یادآور شد: گستره توزیع این نشریه که در قطع روزنامه ای منتشر خواهد شد ، شهرستان سیریک خواهد بود و از کلیه اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه ، پژوهشگران ، اساتید دانشگاه و دانشجویان دعوت می شود با این نشریه همکاری کنند.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff