برای خدمت در شهرستان وامدار هیچ طیف سیاسی خاصی نیستم/ هدفم خدمت بهتر و رفع مشکلات است
+ پ -
برای خدمت در شهرستان وامدار هیچ طیف سیاسی خاصی نیستم/ هدفم خدمت بهتر و رفع مشکلات است

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت:خود را وامدار هیچ گروه و طیف سیاسی خاصی قرار نمی دهم و همه تلاش و همتم را برای خدمت بی منت به فرزندانم و جامعه فرهنگی شهرستان انجام خواهم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، علی بهرامی مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان سیریک در آئین تودیع و معارفه اظهار کرد:  از همه مردم خوب و نجیب شهرستان اعم از شیعه و سنی و احزاب و گروههای سیاسی با طیف و گرایش های مختلف و همه فرهنگیان و همکاران عزیز خودم در مجموعه آموزش و پرورش شهرستان جهت ارتقاء و پیشرفت دعوت به همکاری می نمائیم.

وی افزود: انسان باید ضمن خدمت و خدمت کذاری باید امین خوبی برای جامعه و مردم باشد و برای بنده شیعه و سنی ملاک نیست و همه را با یک چشم نگاه می کنم مگر فرد یا کسانی که دارای شاخص های یک معلم خوب، دلسوز و ارزشمند خدمت و تلاش می کند.

بهرامی ابراز داشت: همه ما در زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی زندگی می کنیم بنابراین پایبندی به  تقدس ها و حرمت ها برایم بسیار ارزشمند و مهم است و در طول خدمت ۲۵ ساله ام تمام سعی و تلاشم این بوده که در هر پست و مسئولیتی برای همه جناح های سیاسی احترام قائل باشم و مهمترین هدفم خدمت بهتر و اطلاح امور و رفع مشکلات است.

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان سیریک یادآور شد: مهمترین اولویت هایم برای پیشبرد خدمت و خدمت رسانی به مردم و مجموعه آموزش و پرورش تربیت و ساماندهی  نیروی انسانی ، توجه به برنامه بالا دستی و سند تحول بنیادین، جذب بودجه و امکانات نرم و سخت افزازی ، توجه ویژه به مدرسه محوری و ارتباط خوب و سازنده میان مدرسه و اداره برشمرد.

 

انتهای پیام/

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff