برای حفاظت ونگهبانی ازانقلاب بایدگفته امام راحل را آویزه گوش قراردهیم
+ پ -
برای حفاظت ونگهبانی ازانقلاب بایدگفته امام راحل را آویزه گوش قراردهیم

امام جمعه بندر چارک گفت:برای حفاظت ونگهبانی ازانقلاب بایدگفته امام راحل را آویزه گوش قراردهیم که فرموده‌اند، پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد و نگذارید مملکت به دست نااهلان بیفتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز، حجت‌الاسلام عباس کثیر ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره  به مسئله مهم ازدواج وتشکیل خانواده واهمیت این کانون پراز مهر و محبت دراسلام وجامعه، اظهار داشت: انسان موجودی اجتماعی و سرشار از عواطف و محبت به هم نوع است و انسان همواره نیازمند به هم سخن و همراه درعرصه‌های مختلف زندگی است واین نیازدرخلقت انسان ازطرف پروردگار قرارداده شده است وخلقت تمام موجودات براین قاعده زوجیت می‌باشد.

وی افزود: خداوند درباره زوجین می‌فرماید، ما ازهرچیزی زوج خلق کردیم و قراردادیم و درجای دیگرمی‌فرماید ازجنس خودتان ازواجی خلق کردیم و ازحیوانات نیز از جنس خودشان ازواجی قرارداده‌ایم تا ازاین راه تکثیر و زاد و ولد کنید.

امام جمعه شهر بندر چارک با اشاره به آسان گرفتن ازدواج‌ها در این دوران پرداخت و اضافه کرد: خانواده‌ها باید برای تسهیل ازدواج دختران و پسران سخت‌گیری بیش ازحد را کنار بگذارند.

کثیر در ادامه بیان داشت: این نعمت مهربانی و محبتی که خداوند بین دو زوج وهمسرقرارداده است را باید تقویت کرد و نگذاریم که شعله این مهرو محبت و مودت کم سو و یاخدای ناکرده خاموش شود.

وی گفت: عامل اصلی که باعث بقای این مهر و محبت و مهربانی می‌شود تفاهم و ازخودگذشتگی است، گاهی مرد باید از خودگذشتگی نشان دهد و گاهی زن باید فداکاری و ازخودگذشتگی بکند تا بتوانند کانون خانواده را گرم و سرشار از محبت و مهربانی بکنند.

امام جمعه بندر چارک خاطرنشان کرد: برای حفاظت و نگهبانی ازانقلاب بایدگفته امام راحل را آویزه گوش قراردهیم که فرموده‌اند، پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد و نگذارید مملکت به دست نااهلان بیفتد.

کثیر باردیگربه مسئله ۹دی اشاره کرد وگفت: مردم آگاه وهمیشه درصحنه بارها دشمن کشور را مأیوس کرده‌اند و درآینده اینگونه خواهد بود، دشمن هم دست از دشمنی و عداوت و دسیسه و فتنه انگیزی دست بر نخواهد داشت.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff