برای اذهان عمومی تنها حرف و اعلام برنامه کافی نیست
+ پ -
برای اذهان عمومی تنها حرف و اعلام برنامه کافی نیست
مدرس دانشگاه های حاجی آباد عنوان کرد:

برای اذهان عمومی تنها حرف و اعلام برنامه کافی نیست

مدرس دانشگاهای حاجی آباد گفت: برای اذهان عمومی تنها حرف و اعلام برنامه کافی نیست آنها می خواهند تاثیرات این توافق را در زندگی روز مره خود لمس کنند این موضوع برای آنها محسوس باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، محمد میرزاده مدرس دانشگاه های حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت: مذاکرات هسته ای با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده و در اذهان عمومی جامعه آنچه ایجاد شد آن بود که اگر توافقی اتفاق افتد مشکلات اقتصادی که به واسطه تحریم ها ایجاد شده بود بر طرف خواهد شد و مردم با نگاهی دقیق رصد می کنندکه آیا آن مشکلات بخاطر تحریم ها بوده یا مشکلات ریشه در اقتصاد ما داشته است.

محمد میرزاده در ادامه بیان داشت:  برای اذهان عمومی تنها حرف و اعلام برنامه کافی نیست آنها می خواهند تاثیرات این توافق را در زندگی روز مره خود لمس کنند این موضوع برای آنها محسوس باشد اگر فلان کالا چند برابر رشد قیمت داشت یا فلان خدمت ارئه نشد اعلام شد بابت تحریم ها بوده حال باید تغییر آن محسوس باشد اگر این اتفاق نیافتد بی اعتمادی شدیدی میان مردم و دولت اتفاق خواهد افتاد.

این مدرس دانشگاه ادامه داد: دولتمردان هوشیار باشند اعتمادی که مردم به آنها  داشتند تداوم پیدا کند اذهان عمومی دیگر آماده پذیرش دلایل مشکلات و توجیه نیست هر چند واقعی هم باشد اگر قرار است در اقتصاد ما تحول ریشه ای ایجاد شود تا به اقتصادی  مقاوم و محکم تبدیل شود باید توجه داشت که نباید تاثیرش در زندگی اقشار ضعیف و متوسط جامعه خیلی به تاخیر بیافتد و مردم همان فشارهای اقتصادی را همچنان تحمل کنند.

محمد میرزاده در ادامه تصریح کرد: انچه در افکار عمومی مردم بیشتر بدنبال آن هستند اشتغال کاهش محسوس تورم در عمل کاهش قیمت ها در کالاهایی که رشد حبابی داشتند و بازگشت قیمت ها در برخی کالاهاست که انشاءالله با برنامه ریزی خوب این همدلی میان دولت و ملت حفظ خواهد شد.

وی در پایان اظهار شد: دولتمردان هوشیار باشند که امتیاز دادن برای واردات به افراد خاص به بهانه های مختلف در نهایت ضررش را به خود انها می زند اگر با واردات بی رویه مشکلاتی در تولید ایجاد شود در نهایت منجر به رکود و بی اعتمادی مردم خواهد شد.

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff