براي گزینش نیروهای متعهد و متخصص دقت کافی صورت گیرد
+ پ -
برای گزینش نیروهای متعهد و متخصص دقت کافی صورت گیرد

استاندار هرمزگان اظهار کرد:مهمترین عامل در توسعه هر کشور و هر جامعه استفاده از نیروی انسانی متعهد و متخصص است و کشوری که قرار است توسعه یابد باید از میان انسان ها بهترین ها را انتخاب کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری ، استاندار هرمزگان در نشست شورای هم‌اندیشی مدیران، اعضا، کارکنان و رابطین هسته‌های گزینش استان هرمزگان که با حضور دبیر هیئت عالی گزینش کشور برگزار شد، بابیان اینکه گزینش یک امر مهم است، گفت: گزینش در همه احوال شخصی و اجتماعی زندگی وجود دارد.

وی افزود: مهم‌ترین عامل در توسعه هر کشور و هر جامعه استفاده از نیروی انسانی متعهد و متخصص است و کشوری که قرار است توسعه یابد باید از میان انسان‌ها بهترین‌ها را انتخاب کند.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: باید در گزینش افراد برای پیشرفت و توسعه دقت و حساسیت داشته باشیم چون گزینش بازوی توانا و چشم بینا و تضمین‌کننده کارآمدی نظام است و باید افراد کارآمد را انتخاب کند.

جادری بابیان اینکه سلامت دستگاه‌های اجرایی منوط به عملکرد مناسب هسته‌های گزینش است، خاطرنشان کرد: گزینش علاوه بر انتخاب افراد اصلح، وظیفه تربیتی هم دارد و باید مسائل و نقص‌ها را برای افرادی که گزینش نمی‌شوند نیز تبیین کند تا این امر تأثیر تربیتی داشته باشد و گزینش از ارکان اصلی نظام اداری کشور است که همه باید به تقویت آن کمک کنیم.

تشکیل کارگروه‌هایی برای بازنگری برخی دستورالعمل‌های گزینش

اسدالله وطنی دبیر هیئت عالی گزینش کشور نیز در این نشست، عنوان کرد: در جلسات استانی تلاش می‌کنیم تا ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات هسته‌های گزینش، از پیشنهاد‌های کاربردی مطرح‌شده در راستای رسیدگی و رفع مشکلات استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به لزوم به‌روزرسانی برخی دستورالعمل‌های گزینش، در هیئت عالی گزینش کشور کارگروه‌هایی برای بازنگری در این دستورالعمل‌ها تشکیل‌شده است.

دبیر هیئت عالی گزینش کشور تصریح کرد: از نظرات هسته‌های گزینش استان‌ها نیز در بازنگری این دستورالعمل‌ها استفاده می‌شود و تلاش می‌کنیم تا مسائل و مشکلات هسته‌های گزینش استان‌ها را نیز در قالب همین کارگروه‌ها رفع کنیم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff