تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 286065
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

براندازی تروریست های سیاسی در انتخابات/لیست های ساندویچی یا انتخاباتی رشد محور؟

متاسفانه براساس یک سنت غلط و نهادینه شده در ایام انتخابات آنچه بیش از حد اذهان عمومی مردم را متاثر می کند، دعواهای انتزاعی و جناحی گروه های سیاسی چپ و راست یا اصولگرا و اصلاح طلب امروزی و شاخه های متعدد آنها است.

براندازی تروریست های سیاسی در انتخابات/لیست های ساندویچی یا انتخاباتی رشد محور؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، گروه های سیاسی غیرانقلابی با هجمه ی وسیع تبلیغات رسانه ای خود و معرفی لیست های ساندویچی و تلاش فراوان برای حذف رقیب از صحنه رقابت، صحنه انتخابات را به میدان “تشنگان قدرت” تبدیل می کنند تا میدان “شیفتگان خدمت”.

 

لیست های ساندویچی یا انتخاباتی رشد محور؟

 

اغلب گروه های سیاسی در ایام انتخابات تمام وقت و سرمایه خود را برای بستن لیست های انتخاباتی صرف می کنند، و با اعلام این لیست ها در روزهای انتخابات فضای رسانه ای را به گونه ای رقم می زنند، که رای دادن به چنین لیست هایی برای مردم حجت قطعی و شرعی است و خلاف آن ضربه به وحدت و کمک به رقیب است. لیست های ساندویچی گروه های سیاسی که پشت درب های بسته و اغلب نه براساس شایستگی ها و اصلح بودن اشخاص، که براساس سهم خواهی های افراد و نفوذ کانون های قدرت و ثروت بسته می شود، انتخابات را که محلی برای حضور فعالانه و آگاهانه مردم برای تصمیم گیری درباره ی آینده سرنوشت کشور می باشد، را تبدیل به کارزار سیاست بازان تاجرپیشه متصل به کانون های قدرت و ثروت می کند، و در این هنگامه مردم به عنوان محور انتخابات به حاشیه رانده می شوند.

 

تروریست های سیاسی با دادن لیست های قبیله ای در عین به انزوا بردن مردم، اصلح را در تسلسلی دائمی ترور می کنند، که نتیجه آن چیزی جز براندازی نرم آرمان های اصیل انقلاب نخواهد بود. حضور یا عدم حضور افراد در لیست ها نشانه اصلح بودن افراد نخواهد بود و دوران پدرخواندگی عده ای متکبر سیاست زده بر امت گذشته است مردم براساس شاخص های حقیقی و نه تصنعی به افراد اصلح و نه لیست های سهم خواهانه رای خواهند داد.

 

وعده های دروغین یا وظایف واقعی نمایندگان

در انتخاب آگاهانه مردم به عنوان تصمیم گیرنده های اصلی، باید وظایف واقعی نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در قانون آورده شده است را بدانند، تا هر کاندیدی از هر سویی با دادن شعارها و وعده های غیرعملی نتواند، آنها را فریب بدهند و هر وعده و شعاری که از دو حوزه نظارت و قانونگذاری خارج باشد، وعده ی سرخرمنی بیش نیست.

 

خاندان سالاری یا شایسته سالاری؟

 

کاندیدهای انتخاباتی که یا از قبیله ی خاصی هستند یا بعضا منتسب به یکی از خاندان های معروف می باشند، با تهییج حس قوم گرایی و احترام به خاندان های بزرگ و حتی سوء استفاده از احساسات دینی بخاطر “سیادت” عده ای از مردم را فریب می دهند تا چهارسال برصندلی های نرم مجلس جلوس کنند.

 

نتیجه ی چنین رای دادن هایی تشکیل خاندان های قدرت و ثروتی خواهد شد، که بعدا مورد اعتراض ما قرارخواهند گرفت، که چرا و چگونه این هزارفامیل های قدرت به هم پیوسته تشکیل شده اند، و چرا کسی دنبال مشکلات اصلی مردم نیست؟!

 

فلذا در انتخاب اصلح هیچکدام از معیارها و بدعت های سیاسیون تاجرپیشه نباید ملاک قرار بگیرد، و مردم باید براساس شاخص های حقیقی و شایسته سالار از جمله؛ عدالتخواهی، ساده زیستی، عدم اتصال به کانون های قدرت و ثروت، تخصص و کارآمدی، شجاعت، عدم اسراف در تبلیغات و… نماینده اصلح را انتخاب کنید.

 

بنده برای مجلس به لیست ائتلاف اصولگرایانو خبرگان به لیست جامعه مدرسین رای میدم ان شالله ، اشتباه که یه عده باز مثل سال ۹۲ دوره افتادن که به کل لیست رای ندیم، کسایی رو حذف کنیم. که این منطق سال ۹۲ نتیجه خودش رو نشون داد. اصولگرایان شکست خوردند و روحانی با اختلاف ۲۵۰،۰۰۰ رای رئیس جمهور شد.

 

روحانی که ۳ درصد رای بیشتر نداشت با اتحاد و کناره گیری عارف و حمایت هاشمی به ریاست جمهوری رسید و اصولگراها با این توهم که حتما یکیشون رای میارن و دیگه رقابت درون گروهی شده، همه چیز رو به ثمن بخس از دست دادندو همه این اتفاقاتی که شاهدش هستیم حاصل عملکرد اشتباه اصولگراها در سال ۹۲ است.

 

اگه هسته ای از دست رفت، اگه تابوی مذامره با امریکا شکسته شد، اگه با کری قدم زدن، با اوباما دست دادن، ۴۶۵ نفر تو منا کشته شدند و دولت سعودی ها رو برادران سعودی خطاب کرداگر عادل الجبیر به ایرانی ها توهین کرد و ظریف او رو دوست من عادل الجبیر خطاب کرد و اگر بهمون گفتن بی سواد،بی شناسنامه، کلاغ، کودک و هزار برچسب دیگه…اگه دوسال کشور تو رکوده، اگه هر روز به آقا دارن توهین میکنن، حرفاش رو زمین مونده و اگه..اگه..اگه… همش حاصل عملکرد اشتباه ما در سال ۹۲ هست اگر کسی اشتباهش در سال ۹۲ رو قبول کرده امسال دیگه نباید همون اشتباه رو تکرار کند.

 

لیدرهای این جریان اصولگرایی به اتحاد رسیدند، لیست دادن، آقا گفتن به لیست اعتماد کنید آقا نفرمودند من نگاه میکنم ببینم کی تو لیست هست تا ببینم میشناسمش یا نه، گفتن « نگاه میکنم ببینم چه کسی اون لیست رو داده» …حجت بر ما تمام است. لیست اصولگرایی و جامعه مدرسین رو آیت الله مصباح، یزدی،جنتی ،موحدی کرمانی تهیه کردند، و نظارت داشتند…لیست زیر نظر این بزرگان تهیه شده…پس حجت بر ما تمام است… و هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست.
شهید برونسی میگه: اگر ولی امر گفت اینجا پا بگذار،پابگذار ولو آتش باشد و اگر گفت نگذار،نگذار ولو گلستان باشد.

اطاعت از ولایت یعنی این یعنی تو به تشخیص ولایت اعتماد کنی ولو اینکه قلبت هم مطمئن نباشه ، تو جنگ صفین مالک اشتر فقط به اندازه ۱۰ ضربه شمشیر تا خیمه معاویه فاصله داشت،فقط ۱۰ شمشیر… وقتی پیغام امام علی رسید که برگرد برگشت قلبش راضی نبود ولی معنای اطاعت از امام رو میدونست.

 

همه ما در طول عمرمون بارها گفتیم جانم فدای رهبر …ولی کی قراره در عمل ثابت کنیم؟؟ جانم فدای رهبر که فقط معنای جنگ نمیده، معنای جهاد میده… معنای بصیرت میده، معنای درک امام و فهم امام هست…
همه شماها الحمدالله هم بصیرید هم فهیمید.
حجت بر ما تمام شده دوستان و هرکس غیر از این عمل کنه، یقین داشته باشه به حب و بغض شخصیش عمل کرده و این حب و بغض از ناحیه شیطانه و چون جبهه مقابل ولی خدا جبهه شیطانه هرکس تو جبهه ولی خدا نباشه تو جبهه شیطانه و نمیشه شما یه پات تو جبهه حق باشه یه پات تو جبهه باطل و اگر در جبهه حق نیستی پس قطعا باطلی ، اگه آقا نمیگفتن به لیست اعتماد کنید و ما حجت نداشتیم باز میشد یه حرفی زد …ولی آقا صراحتا گفتن به لیست اعتماد کنید پس جحت بر ما تمام است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=286065
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,481 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی