بدهی ۱۵ میلیونی مسجد حکمی ره آورد بی توجهی مسئولان مینابی
+ پ -
بدهی ۱۵ میلیونی مسجد حکمی ره آورد بی توجهی مسئولان مینابی

در نتیجه عدم بی توجهی مسئولین در واگذاری اعتبارات مسجد امام رضا(ع) روستای حکمی هیات امنای این مکان مقدس را با مشکل مواجه ساخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمود چاکری، هیات امنای مسجد امام رضا(ع) و عضور شورای اسلامی روستای حکمی در گفتگو با خبرنگار  میناب جنوب ،با اشاره به ساخت این مسجد با زیربنای ۱۲۰ متر در روستای حکمی افزود: کار ساخت و ساز این مسجد با همکاری و تعهد خیرین مستند ساز و پشتیبانی کمیته امداد شهرستان به مدت ۸ ماه بدون وقفه به تمام رسیدو مورد بهره برداری قرار گرفت.

مسئول هیات امنای مسجد امام رضا(ع) حکمی میزان پرداختی هزینه کرد برای ساخت این مسجد را بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال طبق وعده مسئولان عنوان کرد و گفت: با وجود اتمام کار ساخت و ساز و بهره برداری از این مکان مقدس تا کنون ۶۵ میلیون تومان بحساب مسجد واریز شده است.

چاکری افزود : طبق وعده های مسئولان امر برای تجهیز و استارت شروع ساخت مسجد امام رضا(ع) لوازم خریداری شده را بصورت نسیه و ضمانت شخصی فراهم نموده و برای رفع این مشکل نیازمند توجه بیشتر مسئولان نسبت به واگذاری اعتبارات باقی مانده به حساب این مسجد می باشد.

 

همزمان با افتتاح این مسجد سه مسجد دیگر در این شهرستان با حضور خاکسار معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور و همراهی مسئولین استانی و شهرستان در شهریور امسال بهره برداری رسید.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff