بخش احمدی مسیر قاچاق مواد مخدر به حاجی آباد می باشد
+ پ -
بخش احمدی مسیر قاچاق مواد مخدر به حاجی آباد می باشد

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان مبارزه با کالای قاچاق را از مهم ترین اولویت های نیروی انتظامی دانست و افزود:بخش احمدی به شهرستان حاجی آباد مسیر قاچاق مواد مخدراست که با پشتیبانی فرماندار شهرستان این مسیر را هم روی قاچاقچیان می بندیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارمْ حجت الاسلام مختاری امام جمعه حاجی اباد در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی گفت: اما با لطف خداوند و درایت مقام معظم رهبری و زحمت عزیزانمان در عرصه امنیت نیروهای نظامی و انتظامی باعث شده است که ایران با توجه به شرایط منطقه داعش و طالبان به یک منطقه امن در عرصه بین المللی تبدیل شود.

مختاری افزود: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل توقع مردم و مقام معظم رهبری خواسته از جنابعالی این است استان هرمزگان استانی است که عمده کالای قاچاق کالا طبیعتا؛ از این استان شکل می گیرد لذا کار بزرگی می توانید در این عرصه انجام بدهید ریشه قاچاق را در استان هرمزگان بخشکانید.
وی کشف ۲۱۷ کانتینر قاچاق از یک مجموعه کار بسیار بزرگی دانست و افزود: استان هرمزگان یک استان آسیب پذیر از جهات مختلف است که باید موضوع مبارزه با قاچاق سازمان یافته داشته باشید.

ملکی، فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان در ادامه افزود:کشور ما ایران از یک امنیت خوب و پایدار برخوردار است در استان هرمزگان هم با وجود تعاملی که بین اعضای شورای تامین و مردم وجود دارد ما شاهد امنیت خوبی در استان هستیم استان هرمزگان جزء پنج استانی هستیم که از امنیت خوب برخوردار هستیم .
ملکی یکی از اولویت های نیروی انتظامی را مبارزه با کالای قاچاق عنوان کرد و افزود: یکی از اولویت های ما در استان هرمزگان مبارزه با قاچاق کالاو مواد مخدر و سرقت می باشد لذا بخش احمدی به شهرستان حاجی آباد مسیر قاچاق مواد مخدراست که با پشتیبانی فرماندار شهرستان این مسیر را هم روی قاچاقچیان ببندیم.
در ادامه مراسم از زحمات سرهنگ قسام قدردانی و سرهنگ بیژن بارسالاری به عنوان سرپرست نیروی انتظامی معارفه شد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff