پنج میلیارد و هشتصد میلیون برای طرح های نیمه تمام شهر گروگ واگذار شد
+ پ -
پنج میلیارد و هشتصد میلیون برای طرح های نیمه تمام شهر گروگ واگذار شد

بخشدار مرکزی سیریک گفت: مبلغ ۵ میلیارد و هشتصد میلیون ریال برای تکمیل بلوار یک و نیم کیلومتری ورودی شهر بندر گروگ، تکمیل پارک ساحلی و سالن چند منظور ورزشی شهر گروگ از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ قانون برنامه توسعه و تملک و دارائی ها واگذار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، احمد جمالدینی در حاشیه بازدید و سرکشی از روستای بند گرمان و پروژه های عمرانی در حال اجرای شهر گروک افزود: یکی از سیاست های بسیار خوب و اساسی دولت تدبیر و امید در پیگیری طرح ها و پروژه های عمرانی اولویت قرار دادن طرح های نیمه تمام برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و جلوگیری از هدر رفتن بیت المال دانست.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست مردم روستای بندگرمان جهت تسطیع و مخروط ریزی کوچه و معابر روستای برای سهولت تردد و کمک به زیبا سازی روستا و جلوگیری از بروز گرد و غبار ناشی از تردد وسایل نقلیه و خطرات ناشی از بیماری تنفسی و بهبود رفت و آمد مردم با همکاری شهرداری شهر گروگ بخشی از معابر روستای بندگرمان مخروط ریزی و تسطیع می شود.

جمالدینی یادآور شد: روستا ها به عنوان بخش بزرگی از نظام اجتماعی و جمعیتی کشور که در آن تعداد کثیری از عوامل انسانی مولد سکونت دارند و در روستاها عوامل و منابع ارزشمندی اعم از عوامل انسانی و منابع طبیعی و اقتصادی به عنوان ذخایر استراتژیک کشور وجود دارند که در پیشرفت جامعه نقش مهمی ایفا می کنند.

بخشدار مرکزی سیریک تصریح نمود: فعال سازی ساکنان روستاها در جامعه می تواند کمک شایان توجهی به تامین امنیت اجتماعی نموده و باعث کاهش حجم زیاد ناملایمات اجتماعی و کاهش پدیده مهاجرت روستا به شهر می شودکه با ایجاد و راه اندازی کسب وکارهایی مانند کسب وکارهای خانوادگی و گروهی در روستاها به دلیل وجود پیوندهای قوی اجتماعی و روحیه بالای مشارکت و تعاون درصد موفقیت در سطح روستاها بالاتر از شهرهاست.

این مسئول ابراز داشت: یکی از مسایل مهم و ارزشمند در زندگی اجتماعی، تعامل، همفکری و مشورت است که هیچگاه نباید از آن غفلت کنیم و دین مبین اسلام به لحاظ جامعیت، سعادت بخشی و پویایی که در قوانین و آموزه های خود دارد به همفکری و مشورت توجه ویژه ای داشته و اهمیت و فواید آن را همیشه برای ما مسلمانان به سیره و روش های مختلفی گوشزد می کند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff