تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 72508
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۰۹| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

با ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻧﻘﺎط ﻗﻮت، زﻣﯿﻨﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ارﺗﻘﺎء ﺟﺎﯾﮕﺎه آﻣﻮزﺷﯽ ﻓﺮاهم می شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: ﺑﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻧﻘﺎط ﻗﻮت، زﻣﯿﻨﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ارﺗﻘﺎء ﺟﺎﯾﮕﺎه آﻣﻮزﺷﯽ ﺧﻮد را می توانیم ﻓﺮاهم ﮐﻨﯿﻢ. به گزارش سایت خبری هرمز  وبه نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بستک، ناصر توکلی در نشست مدیران متوسطه اظهار داشت: ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺧﺮد ﺟﻤﻌﯽ و ﻧﻈﺮ ﻣﺸﻮرﺗﯽ ﺻﺎﺣب […]

با ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻧﻘﺎط ﻗﻮت، زﻣﯿﻨﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ارﺗﻘﺎء ﺟﺎﯾﮕﺎه آﻣﻮزﺷﯽ ﻓﺮاهم می شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: ﺑﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻧﻘﺎط ﻗﻮت، زﻣﯿﻨﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ارﺗﻘﺎء ﺟﺎﯾﮕﺎه آﻣﻮزﺷﯽ ﺧﻮد را می توانیم ﻓﺮاهم ﮐﻨﯿﻢ.

به گزارش سایت خبری هرمز  وبه نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بستک، ناصر توکلی در نشست مدیران متوسطه اظهار داشت: ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺧﺮد ﺟﻤﻌﯽ و ﻧﻈﺮ ﻣﺸﻮرﺗﯽ ﺻﺎﺣب نظران در اﻣﺮ ﺗﻌﻠﯿﻢ و ﺗﺮﺑﯿﺖ در راﺳﺘﺎی ارﺗﻘﺎء وﺿﻌﯿﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ داﻧﺶ آﻣﻮزان ﻣﻨﻄﻘﻪ ﮔﺎم ﺑﺮدارﯾﻢ.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک، ﮐﻤﯿﺘﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ را ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی در راﺳﺘﺎی ارﺗﻘﺎء ﮐﯿﻔﯿﺖ آﻣﻮزﺷﯽ ﺑﺎ ﺗﻄﺒﯿﻖ وﺿﻌﯿﺖ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻋﻨﻮان ﮐﺮد.

وی در اداﻣﻪ ﺑﺎ اﺷﺎره ﺑﻪ ﻟﺰوم ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﻘﺎط ﻗﻮت و ﺿﻌﻒ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪهای آﻣﻮزﺷﯽ ﮔﻔﺖ: بایستی ﺑﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻧﻘﺎط ﻗﻮت زﻣﯿﻨﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ارﺗﻘﺎء ﺟﺎﯾﮕﺎه آﻣﻮزﺷﯽﺧﻮد را ﻓﺮاهم ﮐﻨﯿﻢ.

ناصر توکلی از مدیران خواست، با ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﻻزم جهت ارﺗﻘﺎ ﺟﺎﯾﮕﺎه آﻣﻮزﺷﯽ و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ دانش آموزان توجه کافی داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک خواستار ﺑﺮﮔﺰاری ﮐﻼسهای ﮐﻨﮑﻮر، ﺗﻘﻮﯾﺘﯽ، ﺑﺮﮔﺰاری همایش های ﮐﻨﮑﻮر در واﺣﺪهای آﻣﻮزﺷﯽ ﺑﺮای داﻧﺶ آﻣﻮزان ﭘﺎﯾﻪ ﺳﻮم و ﭘﯿﺶ داﻧﺸﮕﺎهی، برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی، تشکیل کلاس های جبرانی برای دانش آموزان ضعیف و برگزاری نمایشگاه آثار هنرجویان شد.

توکلی در پایان این نشست که با حضور معاون آموزشی آموزش و پرورش بستک، کارشناس آموزش متوسطه، کارشناس فنی و حرفه ای آموزش و پرورش و مدیران مدارس متوسطه برگزار شد، با بیان اینکه همچون ﮔﺬﺷﺘﻪ بایستی از همراهی و همکاری ﺧﯿﺮﯾﻦ آﻣﻮزﺷﯽ در جهت ارﺗﻘﺎء ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ داﻧﺶ آﻣﻮزان بهرمند شویم، گفت: باید به دانش‌آموزان کمک کنیم که با جدیت کامل از ابتدای سال تحصیلی جدید در راستای پیشرفت و سر بلندی این کشور گام‌های بلندی و محکمی بردارند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=72508
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل