با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم
+ پ -
با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک گفت: با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم زیرا خداوند توبه کنندگان را دوست دارد و توبه نشانی از عذرخواهی و تصمیم گیری برای ترک گناه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماهی است که لحظه های آن می تواند سعادت و خوشبختی را برای انسانها فراهم کند و ما باید بیشتر به فکر باشیم زیرا ماه رمضان ماه نزول رحمت خداوند است و هرکس به اندازه ی زحمت و تلاش خود نصیب می برد.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک اظهار کرد: با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم زیرا خداوند به توبه دستور داده و توبه کنندگان را دوست دارد و توبه نشانی از عذرخواهی و تصمیم گیری برای ترک گناه است و باید  با یاد خداوند و گریه و زاری از رحمت خداوند بهره مند شویم زیرا خداوند از اظهار بندگی و پشیمانی بندگان خوشحال می گردد.

 

حسینی نژاد بیان کرد: خداوند ماه رمضان را ماه بهترین ها و ماه برکت قرار داد و ما نباید در حق خود ظلم کنیم و از این ماه پر برکت باید نهایت استفاده را ببریم چه بسا خداوند ماه رمضان را با هدف بهتر شدن بندگان قرار داده و خداوند به همه توفیق استفاده از این ماه را برای بخشیده شدن می دهد که در این ماه، نیکوکار باید بر نیکی خود بیافزاید و گناهکار از گناه خود بکاهد.

 

وی افزود: خداوند فرموده، همه اعمال انسانها برای خودشان است و تنها روزه برای من است و من پاداش روزه را می دهم زیرا در روزه ریا نیست.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک به مسئله ناامنی در برخی از کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: خداوند به تمامی ممالک اسلامی از جمله: افغانستان، سوریه، یمن و … امنیت دهد تا بتوانند این ماه را با آرامش سپری کنند.

 

وی در پایان به سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: ایشان رهبری کم نظیر در دنیای امروز بوده است زیرا با شجاعتی که از توکل و اتکا به خداوند نشات می گرفت و با حمایت مردم در برابر زورگویان دنیا ایستاد.

 

انتهای خبر/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff