با کلید بدبختی نمی توان قفل خوشبختی را گشود / تنها راه نجات ما اقتصاد مقاومتی است
+ پ -
با کلید بدبختی نمی توان قفل خوشبختی را گشود / تنها راه نجات ما اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه بندعباس: چه کسی گفته است اگر برجام تمام شود همه چیز ارزان خواهد شد، تا اقتصاد ما به بیل وصل نشود همین آش است و همین کاسه.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: ما الگوهای خوبی برای درست زندگی کردن در اسلام داریم و باید دنباله رو این الگوها باشیم.

آیت الله نعیم آبادی افزود: با کلید بدبختی نمی توان قفل خوشبختی را گشود. در زندگی قفل و کلید باید با هم جفت باشند در غیر این صورت به کار نمی آیند.

وی ضمن تأکید بر توجه به زندگی حضرت علی(ع) و زهرا (س) بیان کرد: مهمترین چیز در زندگی محبت است و هیچ کس از ابراز محبت ضرر نکرده است.

خطیب جمعه بندرعباس اظهار داشت: یکی از موارد طلاق در کشور نداشتن علاقه به همدیگر است. زن و شوهر باید به همدیگر محبت ورزند زیرا داروی طلاق و خشونت های زندگی، مهر است.

آیت الله نعیم آبادی در ادامه با بیان رواج پیدا کردن طلاق عاطفی در جامعه ابراز کرد: با کلمات می توان زندگی ها را متحول کرد، ابراز نکردن محبت و علاقه زن و شوهر به همدیگر باعث عذاب بوده و سوهان روح است. که باید از واژه دوستت دارم در زندگی درست استفاده کرد.

امام جمعه بندرعباس تأکید کرد: محبت علی و زهرا نمونه والای یک عشق واقعی و منطقی است و جامعه ما باید آن محبت را به عنوان ذخیره خود قرار دهد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان یک مسئله شرعی گفت: گوش دادن به خطبه های نماز جمعه واجب است و کسی که حرف بزند هم خود گوش نداده و هم مزاحم استماع مردم می شود.

نعیم آبادی با یادآوری وفات حضرت فاطمه معصومه (س) افزود: دیروز وفات یکی از بزرگترین بانوان جهان فاطمه معصومه علیها سلام بود، ما در تاریخ زنان نام داری داریم که یکی از زنان همین بانوی بزرگوار است که در سال ۲۰۱ هجری در قم از دنیا رفت و در وفات و یا شهادت ایشان هنوز بحث است.

وی با قرائت پاسخ رهبری به نامه ریاست جمهور در خصوص برجام تصریح کرد: آخرین سخن در باب برجام نامه رهبری عزیز است که با دید وسیع مسائل را بیان کرده اند.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در پایان گفت: چه کسی گفته است اگر برجام تمام شود همه چیز ارزان خواهد شد، تا اقتصاد ما به بیل وصل نشود همین آش است و همین کاسه و تازمانی که ما تخم مرغ ، سنگ قبر و حتی سنگ پا را از چین وارد کنیم وضع همین خواهد بود. تنها راه نجات ما اقتصاد مقاومتی است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff