با پرداخت یارانه ها عدالت رعایت نمی شود
+ پ -
با پرداخت یارانه ها عدالت رعایت نمی شود
معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان:

با پرداخت یارانه ها عدالت رعایت نمی شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان گفت:متاسفانه با پرداخت یارانه ها عدالت در جامعه رعایت نمی شود و این حرکت حرکتی علمی و منطقی نیست که همه یارانه ها بطور مساوی میان مردم تقسیم شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شهرستان سیریک با داشتن موقعیت و ظرفیت های بالقوه ای دریایی صید و صیادی ، تجارت ، گردشگری ، سواحل ماسه ای بکر ، خورهای و تالاب بین المللی آذینی با جنگل های حرا و چندل ، شرایط آب و هوایی مناسبت پرورش شتر و ایجاد گارههای و کارخانجات کوچک تولیدی و بنگاههای زود بازده، واقع شدن در موقعیت استراتژیک تنگه هرمز و دریای عمان و خلیج فارس و مردمانی مهربان و پرتلاش و ولایتمدار آنرا جزء یکی از شهرستان های ممتاز اقتصادی هرمزگان قرار خواهد داد.

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، بهروز اکرمی در همایش هم اندیشی مسئولین، خیرین ، صیادان ، کشاورزان ، نخبگان ، ورزشکاران ، اصناف و بازاریان سازمان های مردم نهاد، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستاها افزود: اگر همه ما مسئولین و مردم برای پیشرفت و ترقی جامعه خویش آستین همت و غیرت ایرانی استفاده کنیم قطع همه مشکلات و گرفتاری ها و معضل بیکاری و اشتغال جوانان جامعه مرتفع و از جامعه ای پویا و شکوفا در همه عرصه ها و بخش های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، ورزشی ، سیاسی ،فرهنگی و آموزشی برخوردار خواهیم شد.

 

 

این مسئول ابراز داشت: خیرین در جامعه یک ثروت و فرصت حیاتی برای توسعه و بهبود وضعیت جامعه می باشند ما باید از خیرین در جهت اولویت های اساسی و مهم که به توسعه زیرساخت ها و شکوفایی و رونق اقتصادی جامعه کمک می کند بهره و استفاده لازم برده شود.

 

 

اکرمی تصریح نمود: یکی از فرصت های بسیار مهم و مستعد شهرستان سیریک پرورش شتر می باشد که متاسفانه هرزگاهی باعث بروز سوانحه و حواداث در جاده ها می شود و این نشان از آن است که ما هنوز نتوانسته ایم از شرایط بکر و خوب برای شکوفایی اقتصادی و رونق اشتغال از این موهبت استفاده نمائیم که در حال حاضر به تهدید برای ما تبدیل شده است.

 

 

وی با بیان اینکه نرخ مشارکت اقتصادی زنان در کشور ما ۳۳ درصد و این درصد در سطح استان برای جامعه بانوان ما فقط ۹ درصد می باشد اظهار داشت: با توجه به شروع فعالیت خوب زنان در دولت تدبیر و امید در شهرستان سیریک در بخش های مختلف اقتصادی ، اجتماعی و ورزشی امیدواریم این قشر زحمتکش و بنیادی که اساس شکل گیری جامعه انسانی بر عهده اوست با شکوفایی در عرصه ها فعالیت ها به جایگاه درخور شانی در سطح شهرستان ، استان و کشور برسد.

 

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مردم هر جامعه ای که خواستار رونق و شکوفایی می باشند قطعا نباید منتظر مسئولین و دولت باشد بلکه باید خودشان با عزمی راسخ و همتی والا با خواستن و مطالبه حق و حقوق خود از دولت و مسئولین تلاش و کوشش مضاعفی نمایند و با حرف زدن خالی و وعده ها بسنده نکننده و همیشه برای سربلندی و اعتلای جامعه خویش از هیچ پیگیری و تلاشی دریغ نداشته باشند.

 

 

اکرمی یادآور شد: دولت تدبیر و امید اصلا نیت و خواستار حذف یارانه مردم نیست ولی متاسفانه با پرداخت یارانه ها عدالت در جامعه رعایت نمی شود و این حرکت حرکتی علمی و منطقی نیست که همه یارانه ها بطور مساوی میان مردم تقسیم شود یارانه باید به اهل نیازش پرداخت شود برای اینکه یکی از تهدیدهای خانواده های ایرانی بیکاری است.

 

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه چرخش هر ملت براساس تولید و چرخش اقتصادی است وکار این دولت نیز براساس عقلایی صورت گرفته و نمونه بارزی از این حرکت توافق هسته ای است اظهار داشت: در جامعه و کشور ایران متاسفانه مردم به دولت وابسته و دولت به مردم می باشد در صورتی که برای رشد و ترقی اقتصادی باید مردم خودشان پای کار باشند و بدون توجه به دولت به فعالیت ها ی خودشان ادامه دهند.

 

 

بهروز اکرمی اضافه کرد: نگاه این دولت به افراد و جوانان براساس شایسته سالاری و توانمندی می باشد و همه را با یک دید نگاه می کند و در بومی بودن و مذهب برایش فرقی ندارد و دور مسئولیت ها و پست ها اصلا خط کشی و حصاری قرار نداده و فقط اولویت را براساس توانمندی و مدیریت بنیان گذاشته است.

 

 

انتهای پیام/س

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff