با همت یک مرد دو دختر 18 ساله از غرق شدگی نجات یافتند
+ پ -
با همت یک مرد دو دختر ۱۸ ساله از غرق شدگی نجات یافتند

بخشدار بمانی سیریک گفت: دو دختر ۱۸ ساله روز گذشته با فداکاری و ایثارگری یک مرد جوان از غرق شدگی در ساحل بندر کوهستک نجات یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، شهاب الدین ذاکری در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: خوشبختانه با همکاری یک خانواده مسافر که برای تفریح به ساحل بندر کوهستک آمدند بودند این دو دختر جوان در آخرین لحظات از مرگ حتمی نجات یافتند.

 

این مسئول ابراز داشت: با تماس فوری میهمانان حاضر در ساحل با اورژانس ۱۱۵ و حضور بموقع نیروها  این دو شهروند که اتفاقا اهل و ساکن شهر بندر کوهستک بودند نجات پیدا کردند.

 

ذاکری اضافه کرد: با توجه به شدت وخامت حال غرق شدگان و اقدام بجا و سریع امدادگران اورژانس ۱۱۵ با اعزام به بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب بستری می باشد.

 

بخشدار بمانی یادآور شد: طی پیگیری بعمل آمده با خانواده های آنان و بیمارستان میناب خطر کاملا برطرف شده و بعد از ۲۴ ساعت بستری و بهبود وضعیت جسمانی ترخیص خواهند شد.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از معضلات و مشکلات اساسی در سطح شهرستان و شهرهای ساحلی بویژه شهر بندر کوهستک عدم وجود و استقرار گروه نجات غریق و غواص می باشد که امیدواریم شهرداران و دهیاران حوزه های ساحلی نسبت به رفع این مشکل که به سلامت و امنیت جانی مردم بستگی دارد اقدام سریع نمایند.

 

شهر بندر کوهستک با داشتن سواحل ماسه ای و بکر یکی از مناطق بسیار گردشگر و تفریحی مردم شهرستان های همجوار و شهرستان است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff