با هرشخص و جریان برخلاف مسیر انقلاب و رهبری برخورد می شود
+ پ -
با هرشخص و جریان برخلاف مسیر انقلاب و رهبری برخورد می شود

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی گفت: هرگاه مردم احساس کنند هرشخص یاجریانی برخلاف مسیرانقلاب ورهبری حرکت کند برخورد خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی امام جمعه توکهور و هشتبندی درخطبه های نماز جمعه این هفته در  جمع باشکوه مردم درمسجدجامع هشتنبدی با گرامیداشت روز ملی ثبت احوال؛ آنرا یک کار ارزشمند دانست وگفت: به ثبت رساندن هویت افراد گامی مهم برای برنامه ریزان کشور ودرجهت توسعه است.
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی با تبریک ولادت حضرت عیسی مسیح، ضمن نقل کلامی ازآن حضرت؛این پیغمبر الهی راصلح طلب ومخالف ظلم معرفی و باانتقاد ازمدعیان مسیحیت درعالم گفت: اکثر مفاسدعالم ازپیروان ادعایی حضرت مسیح است و نمونه آشکارش حمایت آنها ازتروریسم درسوریه است.
وی با اشاره به آزادسازی حلب تاکید کرد: جهانیان دانستند تنها راه عزت ملت ها؛ مقاومت است و اینکه یک ملتی بر خدا توکل و به او امید داشته باشد قطعا پیروز است و دل بستن به مترسک های کدخدامنش دردی را دوا نمی کند.
حجت الاسلام بارانی اذعان داشت: قطعا” این همه ظلم، جنایت وکشتار باسیره این پیغمبرالهی درتضاد است واینها باید بدانندکه پیرو عیسی مسیح نیستند بلکه پیرو شیطان رجیم هستند.
رییس شورای فرهنگ عمومی توکهور و هشتبندی با اشاره به برگزاری همایش نقش فرهنگ درامنیت پایدارتوسط ستاد نماز جمعه؛ضمن تشکرازمعتمدین، مسئولان وسخنرانان همایش گفت: قطعا” مردم ما دارای فرهنگ ناب اسلامی هستند وباید ازاین ظرفیت عظیم در سایر حوزه ها هم استفاده کرد.
وی در تبیین اهداف برگزاری همایش به اهمیت امنیت درجامعه پرداخت و بابیان اینکه اسلام درهمه موضوعات دستورالعمل های راهگشا دارد، اظهار داشت: درایجاد امنیت پایدار؛ نقش مردم بسیار مهم است و مهمترین ویژگی آن دغدغه مردم نسبت به مسائل اطراف است لذا باید به نیروهای امنیتی؛ انتظامی و نظامی کمک کنیم.
رییس شورای امربه معروف و نهی از منکر توکهور-هشتبندی دربیان درخواست های مردم در این همایش به بحث توزیع قرص های روانگردان در منطقه اشاره کردند و گفت: ازمنطقه ای که در تمام استان به دارالمومنین و مهد تدین؛ایمان و انقلابی گری شهرت دارد انتظار نمیرود که این معضلات در آن دیده شود.
وی افزود:جوانان ما از بهترین؛مومن ترین و شجاع ترین جوانان هستند و حاضرند برای دفاع از ارزش ها و کیان اسلام؛هزاران کیلومتر آن طرف مرزها درخاک سوریه بجنگند؛ حال اصلا قابل قبول نیست که در منطقه ای با این ویژگی ها و جوانان ؛عده ای سودجو و منفعت طلب خیلی راحت و آزادانه مشغول توزیع قرص های روانگردان باشند.
وی با تشکر از نیروی انتظامی و بسیج و دستگاه قضایی؛خطاب به آنها گفت: با جدیت و قاطعیت با فروشندگان قرص های روان گردان ومواد مخدر برخورد کنید و بدانید مومنین از شما حمایت خواهند کرد و ازمردم هم میخواهم در شناسایی به این عزیزان کمک کنند و امر به معروف و نهی از منکر لسانی راهم فراموش نکنند.
بارانی با اشاره به سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی گفت: بعد از انقلاب با هدایت های امام راحل و رهبری معظم انقلاب و همت عزیزان نهضت ،گام های بلندی در این عرصه برداشته شده است و از همین کانال عده زیادی باسواد و حتی به مراتب عالیه نائل آمده اند.
حجت الاسلام بارانی بااشاره به نهم دی ماه این روز را برطبق آیه قرآن یوم الله نامیدند و با بیان اینکه نهم دی؛روز بصیرت و میثاق ملت با ولایت است بیان داشت: روز نهم دی ،روز بصیرت؛دشمن شناسی و به موقع عمل کردن است و این حرکت مردم نشان داد که هر کجا نیاز برای حفظ کیان انقلاب و دفاع از ولایت باشد ؛ملت رشید ایران در صحنه حاضر و در برابر تمام توطئه گران می ایستدو فتنه گران هنوز از تودهنی ۹ دی سرگیجه دارند.
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی باتاکید بر اینکه ملت همیشه بر سر اصول خود ایستاده اند و فتنه گران به برخی ازمسائل دلخوش نباشند، تصریح کرد: اگر مردم احساس کنند هر شخص یاجریانی برخلاف مسیر انقلاب و ولایت حرکت می کند؛ به فضل الهی قطعا اورابر زمین خواهند زد.
وی  بابیان این مطلب که متاسفانه برخی نخواستند این خیانت را ببینند وهنوز هم زیر بارخطای خود نمی روند، اظهار داشت: ایران وانقلاب و ولایت را رها کردید ولی آیا خجالت نمیکشید؛شرم نمیکنید؛که فتنه گران ۸۸ هتاکی رادر روز عاشورا به جایی رساندند که به ساحت قدسی سیدالشهدا هم جسارت کردند؛حال شرف و غیرت شما کجا رفته است.
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی اذعان داشت: عده ای به دلیل چند تطمیع دنیایی یا گرفتن چند امتیاز همه این خیانت هارا فراموش میکنند و به دنبال حمایت از خط فتنه و حامیان آنها هستند ای اف و ننگ برشماباد.!
حجت السلام بارانی گفت: در روز نهم دی ملت دیدند که هویت ملی؛انقلابی؛و اسلامی شان توسط این گرگ ها زیرسوال میرود لذا به صحنه آمدند و ایستادند ودشمن راازحرکت وغلط اضافی که انجام داده بودپشیمان کردند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff