با متخلفین فیش های حقوقی برخورد قاطع شود/ علی مطهری در برابر دریافت غیرمتعارف موضع گیری کند
+ پ -
با متخلفین فیش های حقوقی برخورد قاطع شود/ علی مطهری در برابر دریافت غیرمتعارف موضع گیری کند

منتخب مردم هرمزگان در مجلس بابیان اینکه دستگاههای نظارتی باید با متخلفین برخورد کنند و کلیه پول ها بازگردانده شوند، اظهار کرد:قوانین حکومتی باید اصلاح شود تا براساس مصوبات موجود مشکل حقوق های نجومی تکرار نشود.

حسین هاشمی تختی، نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس دهم در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با اشاره به افشای فیش های حقوقی نجومی مدیران گفت: دریافت حقوق های نجومی کار صحیحی نبوده است لذا بایستی به افکار عمومی پاسخ دهندو مجلس با ورود به این قضیه درصدد برخورد قاطع اقدام های لازم را انجام دهند.

 

وی افزود: فیش‌ها حقوقی به ابزاری برای برخوردهای جناحی تبدیل شده و دولت و قوه قضائیه باید به صورت جدی با آن برخورد کنند.

نماینده منتخب مرم مرکز هرمزگان در مجلس دهم بابیان اینکه دستگاههای نظارتی باید با متخلفین برخورد کنند و کلیه پول ها بازگردانده شوند، اظهار کرد:برخورد قاطع با متخلفان و بازپس گیری اموال بیت المال نشان می دهد که نظام اسلامی براساس قانون و عدالت رفتار می شود که موجب تقویت سرمایه های اجتماعی و اعتماد عمومی می شود.

هاشمی با تاکید به ناکارآمدی قوانین در برخورد بامتخلفان تصریح کرد:قوانین حکومتی موجود در زمینه تخلفات مالی و اختلاس باید اصلاح شود تا براساس مصوبات موجود مشکل حقوق های نجومی تکرار نشود.

نماینده مردم هرمزگان با بیان اینکه تاکنون موضع علی مطهری در خصوص فیش های کثیف سکوت بوده است، خاطرنشان کرد: از نائب رئیس مجلس انتظار می رود که در برابر دریافت غیرمتعارف حقوق های نجومی موضع گیری کند یا موضع خود را مشخص و اعلام کند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff