با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه از هرگونه نفاق و ظلم دوری شود
+ پ -
با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه از هرگونه نفاق و ظلم دوری شود

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه که همان راه ائمه است وپی بردن به راه دین اسلام وانقلاب از هرگونه نفاق وظلم دوری کنند.

به گزارش شبکه خبری هرمز به نقل از میناب جنوب،حضرت آیت الله سید روح الله صدر ساداتی عصر امروز در آئین تجمع بزرگ فاطمیون در شهرستان میناب ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت فاطمه الزهرا (س) گفت: فاطمه الزهرا هدیه خداوند به ما زمینیان بود که با وجود آن شخصیت بزرگ انقلاب ودین اسلام ناب محمدی شکل گرفت.

 

صدر الساداتی افزود: دشمنان اسلام از همان زمان به دنبال نابودی دین اسلام وانقلاب شکل گرفته بوده اند و تنها دستی که دشمن نتوانسته است بعد از گذشت سالها با همه توطئه های ایجاد شده  در کشور آن را قطع کند  دست حمایت مردم از جامعه روحانیت است.

 

وی وجود جوانان رشید وشهادت آنها در راه دین اسلام  را عاملی جهت ماندگاری وحفظ آن انقلاب برشمرد و گفت: جوانان ما باید با رهنمود های ولایت فقیه با گذشت چند دهه از عمر انقلاب انقلاب ما را از هرگزندی دور کنند.

 

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبر گان رهبری عنوان کرد: انقلاب شکل گرفته در جمهوری اسلامی نشات گرفته از همان انقلاب ائمه ومعصومین است چراکه اما خمینی (ره ) از هدایت شدگان ائمه بوده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان امام خمینی(ره) را یک شخصیت به تمام معنای انقلابی دانست و افزود: امام با داشتن تمامی معیارهای یک انقلاب مردم را از حکومت ظالمانه استکبار نجات داد وبنیان گزار یک انقلاب ناب محمدی دیگر شد.

 

صدر السادتی قرارگیری در مسیر انقلاب را توامان با شناخت کامل از انقلاب برشمرد و گفت: جوانان باید با شناخت کامل از انقلاب در این مسیر حرکت ومعنای کامل انقلابی بودن را درک کنند.

 

نماینده منتخب مجلس خبرگان رهبری در استان هرمزگان بیان داشت: مردم با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه که همان راه ائمه است وپی بردن به راه دین اسلام وانقلاب از هرگونه نفاق وظلم دوری کنند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff