با عوامل هتک حرمت معلمان مینابی برخورد می شود
+ پ -
با عوامل هتک حرمت معلمان مینابی برخورد می شود

فرماندارویژه شهرستان میناب هتک حرمت معلمان روستای کرگان را محکوم کرد و گفت: این موضوع از مجرای قانونی پیگیری و با متجاوزان برخورد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ابوذر مهدی نخعی فرماندارویژه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب پیرامون اتفاقات رخ داده توسط برخی افراد ناآگاه با معلمان این شهرستان در آموزشگاه سیدالشهداء کهنه شهرکرگان گفت: با قاطعیت تا حصول نتیجه از تمامی مجراهای قانونی دنبال خواهیم کرد.

نخعی ضمن محکوم کردن هتک حرمت معلمان این آموزشگاه با بیان اینکه رعایت حفظ وحرمت معلمان را وظیفه همگانی است،اظهار کرد: برخورد غیر قانونی با معلمان آموزشگاه سیدالشهداء کهنه شهرکرگان به جد و شخصا” پیگیری خواهیم نمود.

وی تاکید کرد: معلمان با صعه صدری که دارند از هر گونه بحث احساسی بخصوص در فضای مجازی خودداری نمایند و این اطمینان خاطر را به فرهنگیان عزیز می دهم که موضوع را با قاطعیت تمام تا حصول نتیجه از تمامی مجراهای قانونی دنبال خواهم کرد تا شاهد تکرار چنین اقداماتی که موجب خدشه دارشدن حریم مقدس مدرسه و تاثیر سوء آن بر دانش آموزان عزیز و فرهنگیان شریف است، نباشیم.
این درگیری بدنبال توقیف چند فروند لنج حامل کالای قاچاق  در روستای شهرکهنه کرگان شهرستان میناب از سوی نیروی انتظامی، به گمان همدستی معلمان در افشای موضوع با پلیس ، برخی عوامل این باند با ورود غیر قانونی به آموزشگاه  سیدالشهداء کهنه شهرکرگان یک معلم را در آموزشگاه  سیدالشهداء کهنه شهرکرگان  مورد ضرب و شتم قرار دادند.

این اقدام غیر قانونی برخی افراد ساکن روستای کرگان با دستور و پیگیری قاطع دادستان شهرستان و حضور شایسته تقدیر یکی از قضات دادگستری در محل حادثه و همچنین تلاش جدی سربازان گمنام  امام زمان(عج)، پیگیری معتمدین روستا و در نهایت حضور نیروهای پلیسمورد بررسی قرار گرفت که متجاوزان قبل از ورود به مدرسه متواری شدند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff