تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 393480
تاریخ انتشار:یکشنبه 19 فوریه 2017 - 17:28| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

با طرح دو فوریتی لیست امید ؛ مسئولیت دانشجویان نسبت به جامعه چه می شود ؟!!!

بر شما جوانان است که از پا ننشینید تا خواب رفته ها را از این خواب مرگبار برانگیزانید وبا فاش کردن خیانتها و جنایتهای استعمارگران و پیروان بی فرهنگ آنها ، غفلت زده ها را آگاه نمایید.

با طرح دو فوریتی لیست امید ؛ مسئولیت دانشجویان نسبت به جامعه چه می شود ؟!!!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  شنیدیم جمعی از نمایندگان طرحی دو فوریتی با عنوان «تأمین امنیت برگزاری مراسم رسمی، عرفی و معمولی» عنوان کردند ؛ طرح مثلا قانونی ؛ بر آن شدیم در این یادداشت از دیدگاه امام خمینی (ره) مسئولیت دانشجویان نسبت به جامعه را برای نمایندگان لیست امید که طرحی با قید دو فوریت را تقدیم مجلس کردند را یادآور شویم و بگوییم رسالت ما چه می شود ؟

مسئولیت دانشجویان نسبت به جامعه

بیدار سازی خفتگان : بر شما جوانان روشنفکر است که از پا ننشینید تا خواب رفته ها را از این خواب مرگبار برانگیزانید و با فاش کردن خیانتها و جنایتهای استعمارگران و پیروان بی فرهنگ آنها ، غفلت زده ها را آگاه نمایید و از اختلاف کلمه و تفرقه و هوای نفسانی که راس همه فسادهاست احتراز کنید و به خداوند تبارک و تعالی روی نیاز آورید که شما را در این راه هدایت فرماید و با جنود فوق طبیعت کمک کند .

انه ولی قدیر قال الله تالی قدسه و الذین جاهد و افینا لنهدینهم سبلنا وان الله مع المحسنین (آیه ۶۹ سوره عنکبوت ) و آنان که در راه ما جهد و کوشش کردند محققا آنها را به راه خویش هدایت می کنیم و خدا یار نیکوکاران است .

آگاه سازی ملتها: بر شما جوانان ارزنده اسلام که مایه امید مسلمین هستید لازم می باشد که ملتها را آگاه سازید و نقشه های شوم و خانمانسوز استعمارگران را بر ملا نمایید ، در شناسایی اسلام بیشتر جدیت کنید ، تعالیم مقدسه قرآن را بیاموزید و به کار بندید ، با کمال اخلاص در نشر و تبلیغ و معرفی اسلام و به ملل دیگر و پیشبرد آرمانها بزرگ اسلام بکوشید ، برای پیاده کردن طرح حکومت اسلامی و بررسی مسائل آن اهتمام بیشتری به خرج دهید ، مهذب و مجهز شوید ، متحد و متشکل شده و صفوف خود را فشرده تر سازید ، هر چه بیشتر همفکر و انسان فداکار بسازید ، از بر ملا کردن نقشه های دستگاه جبار ایران علیه اسلام و مسلمین غفلت نورزید ، صدای برادران رنجدیده و مسلمان ایران را به دنیا برسانید و با آنان همدردی کنید ، به وحشیگریها ، آدمکشیها ، قانون شکنیها و دیگر جنایاتی که پیوسته در ایران جریان دارد اعتراض نمایید .

طرد روحانی ناهای منحرف : اکنون بر نسل تحصیل کرده و مردان روشن ضمیر آگاه است که با کوششهای همه جانبه و از هر راه ممکن ، اسلام و پیشوایان اسلامی و مسئولیتهای خطیر و سنگین علمای اسلام را به ملتهای مسلمان برسانند تا مردم آگاه شوند و آن دسته از روحانی نماهای منحرف را که مستقیم و غیر مستقیم در خدمت رژیم جبار قرار گرفته اند طرد نمایند . اگر ملت اسلام به مبانی نورانی قرآن واقف گردد و به وظایف سنگین علما و پیشوایان اسلام آگاه شود ، روحانی نماها و آخوندهای درباری در میان اجتماعها ساقط خواهند شد و اگر معممین ساختگی و روحانی نماهای بی حیثیت در جامعه ساقط شده نتوانند مردم را بفریبند ، دستگاه جبار هیچ گاه موفق به اجرای نقشه های شوم استعمارگران نخواهد شد .

دفاع از اسلام و کشور: اکنون وظیفه عموم مسلمانان و خصوص علمای اعلام و روشنفکر ان و دانشگاهیهای علوم قدیمه و جدیده است که برای دفاع از اسلام عزیز و حفظ احکام حیات بخش آن که ضامن استقلال و آزادی است و از میهن بزرگ خود که مهد بزرگان و آزادیخواهان بوده و اکنون در شرف سقوط است از فرصت استفاده کنند و گفتنیها را بگویند و بنویسند و به گوش مقامات بین المللی و سایر جوامع بشری برسانند .

 

وظایف دانشجویان در قبال نهضت اسلامی : وظیفه ما و شما دانشجویان و دانش آموزان و طلاب علوم دینیه اینست که از استادان و دبیران و سران قوم ، انحرافی از مقاصد ملی و دینی که سر نگونی رژیم پوشیده در راس آن است دیدید ، شدیدا اعتراض کنید و راه ملت را که راه خداست به آنان پیشنهاد کنید و در صورتی که نپذیرفتند ، از آنان احتراز کرده و صریحا مقاصد منحرف آنان را برای مردم مظلوم شرح دهید که اینها خائن به دین و ملت و کشور ند و می خواهند شاه و اربابان او و چیاولگران بین المللی به غارتگری خود ادامه دهند و ملت را به حال فقر و عقب ماندگی نگه دارند .

 

طلاب علوم دینی و دانشجو یان با هم روابط دوستانه و فعالانه داشته باشند و بر اساس به دست آوردن استقلال و آزادی و خلع ید غاصبان از حقوق ملت در تمام ابعادش ، سایر طبقات ملت بپیوندند …

 

بسیار هوشیارانه به مسائل روز نظر کنید و گول خدعه های دستگاه شاه را که با طرحهای مختلف می خواهد ایجاد نفاق کند ، نخورید زیرا از برقراری که شنیده می شود ، می خواهند گگروهی از دست نشاندگان و مامورین شاه را وارد کنند در دانشگاهها شعارهای کمونیستی بدهند تا مردم را از خطرات آن بترسانند .

 

 

شما دانشجویان موظف هستید که از قیام حق طلبانه و مردانه قشر های کارگر و کارمند محروم و مسامان ایران که به اعتصاب کشیده شده است پشتیبانی کنید . اینان مسلمانان محرومی هستند که از حق کشی به تنگ آمده اند و برای احقاق حق و همگامی و همدردی با سایر برادران خود بپا خاسته اند و همه می دانید که تارژیم طاغوتو استکبار سرکار است عدالت اجتماعی و رسیدگی به حال زحمتکشان محروم ، امری است که جامه عمل به خود نمی پوشد .

 

انتهای پیام /

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=393480
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,973 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی