با شهادت شیخ نمر شیخ نمرهای زیادی رشد می کنند/شهادت شیخ نمر توطئه یهود باهدف تفرقه در دنیای اسلام است
+ پ -
با شهادت شیخ نمر شیخ نمرهای زیادی رشد می کنند/شهادت شیخ نمر توطئه یهود باهدف تفرقه در دنیای اسلام است

مدرسین دانشگاه های استان هرمزگان اعدام شیخ نمر عالم شیعه عربستان را محکوم کردند و انزجار خود را از عاملین این اقدام اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ مدرس دانشگاه هرمزگان با اشاره به اینکه برگی دیگر از عصر و دوران جاهلیت به اصطلاح مدرنیته آل سعود رقم خورد ، گفت : شیخ النمر یک مجتهد شیعه و فعال حقوق بشر در عربستان بود که توسط آل سعود در سال ۲۰۱۲بازداشت شده بود که با امضای شاه سعودی حکم  اعدام آیت الله اجرا شد.

شهادت شیخ نمر توطئه یهود باهدف تفرقه در دنیای اسلام است

حسن سلامتی هرمزی، مدرس دانشگاه های هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد: شهادت شیخ نمر برای جامعه اسلام به خصوص شیعیان آنقدردردناک است که نمی توان آن را نمی پذیرد.

 

وی افزود : حکم اعدام شیخ نمر بارها از سوی سازمانهای حقوق بشری محکوم شده و از عربستان خواسته شده بود که این را اجرا نکند اما عربستان با این اقدام گور خود را کند .

 

سلامتی با بیان اینکه ما خواستاریم که جامعه حقوق بشری نیز تو این جریان ورود پیدا کند واین اقدام جاهلیت آل سعود را به شدت محکوم و برخورد قاطعی کند؛ تصریح کرد : اساتید دانشگاه هرمزگان این اقدام خباثت آمیز جنایت کارانه آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان سعودی را به شدت محکوم می کنیم.

 

مدرس دانشگاه های هرمزگان اظهار کرد : اگر ما به عمق ماجرا فکر کنیم  این اقدام جنایت کارانه رژیم آل سعود بخشی از توطئه صهیونیستی برای تشدید تفرقه بین امت اسلامی واختلاف بین شیعیان واهل تسنن است که به فضل الهی وخون پاک شهیدان از جمله این عزیز ناکام وبا هوشیاری وهوشمندی و وحدت مسلمانان به گونه ای معکوس آثار خود را هویدا خواهد کرد .

 

وی یکی دیگر از دلایل این اقدام وحشسانه را شکست سیاست های داخلی و خارجی وشکست مفتضحانه آل سعود در منطقه ازجمله  در عرصه حمایت از تروریسم تکفیری ، جنگ وتجاوز علیه مردم یمن و ناکارامدی و پشتیبانی از آل خلیفه برابر انقلاب مردم بحرین از عوامل ارتکاب این جنایت بزرگ وداعش گونه قلمدادکرد.

 

  اعدام شیخ نمر اعدام انسانیت است

قاسم حیدری مدرس دانشگاه شهرستان جاسک در گفتگو با فرهنگ کده افزود : این رژیم به اسم اسلام و اهل سنت این گونه جنایات را انجام می دهد اما واقعیت امر این است که به سنی و شیعه رحم نمی کند و هر صدایی علیه ظلم و جور و استکبار بلند شود در نطفه خفه می کند.

 

مدرس دانشگاه جاسک اظهار کرد :  اعدام شیخ نمر در واقع اعدام انسانیت ؛ آزادی بیان و اندیشه بود و رژیم خون خوار آل سعود که ادعای پرچم داری جهان اسلام را دارد در واقع لکه ننگی بر پیشانی اسلام است.

وی خاطر نشان کرد : همان گونه که داعش فرزند نامشروع این رژیم در جهان اسلام خون هزاران بی گناه از شعیه و سنی به زمین ریخته است و اگر رژیم سعودی ادعای دفاع از اهل سنت دارد چرا فریاد های مسلمانان غزه که سنی هستند را نمی شنوند و با اربابان صهیونیستی خود مجالس عیش و نوش برپا می کنند.

 

مدرس دانشگاه جاسک  با بیان اینکه  آل سعود را باید رژیم سعودی صهیونیستی نامید ،تصریح کرد : تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت کار را اجرا می کند لکه ننگی بر جهان اسلام است.

 

حیدری ادامه داد: اعدام شیخ نمر باید گفت (بای ذنب قتلت ) (تکویر -۹)  به کدامین گناه کشته شده است ؟ کجایند مدعیان حقوق بشر؟ کجایند حامیان آزادی بیان ؟ چگونه است که هنگام اعدام یک جنایتکار و قاتل در ایران صدای اعتراض آنها مبنی بر عدم رعایت حقوق بشر گوش فلک را کر می کند اما در این هنگام که عربستان عالم ربانی شیخ نمر را با دلایل واهی اعدام کرد سکوت کردند و کر و کور و لال می شوند.
وی افزود : رژیم سعودی صهیونیستی بداند با شهادت شیخ نمر شیخ نمرهای زیادی رشد می کنند و به برکت خون این شهید گرامی و این رژیم به همراه اربابانش نابود می شود و جهان با ظهور منجی عالم بشریت از دست این کفتاران خون خوار پاک می گردد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff