با شهادت شهید بهشتی هفتم تیر در تقویم انقلاب ماندگار شد
+ پ -
با شهادت شهید بهشتی هفتم تیر در تقویم انقلاب ماندگار شد

رئیس دادگستری شهرستان پارسیان امروز در جمع مسئولین ضمن ماندگار خواندن هفتم تیر سال ۶۰ در تقویم انقلاب گفت: همدلی بین مسئولین یکی از راه‌های موفقیت مدیران برای ارائه خدمت به مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، به مناسبت هفته قوه قضائیه صبح امروز نشستی در دفتر دادگستری شهرستان پارسیان با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

رئیس دادگستری پارسیان در این جلسه گفت: هفتم تیر سال ۱۳۶۰ یادآور شهادت آیت الله شهید بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش هست که در تاریخ کشور ماندگار شد و به همین مناسبت یک هفته در تقویم انقلاب به نام قوه قضائیه نام گرفت.

وی خاطر نشان کرد: این هفته فرصت مناسبی است برای تبیین فلسفه همدلی و موفقیت‌هایی که دست‌آورد این اتفاق خواهد بود.

کمالی تصریح کرد: در دوران اول انقلاب و همزمان با شکل گیری خیزش‌های مردمی دشمن با آرایش نظامی در مقابل مردم و انقلاب آنان ایستاد و این درحالی بود که دوست و دشمن مشخص بود و مواضع از پیش تعریف شده بود.

رئیس دادگستری پارسیان گفت: اما امروز با توسعه وسایل ارتباط جمعی و تغییر در نوع دشمنی و مبارزه با مردم ما این رویه وارد پروسه جنگ نرم و کار فرهنگی شده است که لازم هست مدیران این موضوع را مد نظر قرار دهند زیرا دشمن رفتار همه ما را رصد می‌کند و هدف نهایی آن دلسرد کردن مردم نسبت به راهی است که انتخاب کرده‌اند می‌باشد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff