با تعامل و همگرایی با سایر نمایندگان مشکلات روستانشینان را تا حد امکان برطرف می نماییم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  رفتارنیوز، احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور در روستای پشتکوه از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس با مردم این روستا دیدار و از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم روستاهای گردنه،گچگ،تنباریکو،قلم، زنهی،بندر،سنخوران و قلعه مازغ آشنا شد.

 

مرادی با اشاره به مشکلات مردم در روستاها افزود: شاهدیم که مردم روستاهای بندرعباس با مشکلات زیادی روبرو هستند وبنا داریم با تعامل و همگرایی با سایرنمایندگان بتوانیم مشکلات روستاها و روستانشینان را تا حد امکان برطرف نماییم.

 

وی در جمع اهالی روستای قلعه مازغ بیان کرد: مردم منطقه پشتکوه از نبود راه ارتباطی مناسب رنج می برند و مسئولان استانی باید برای رفع مشکل اساسی چاره اندیشی کنند.

 

مرادی  تاکید کرد: راه به عنوان یکی از زیرساختهای اولیه و اساسی در توسعه و عمران هر منطقه ای است و تازمانی که شهر و روستایی از راه ارتباطی مناسبی برخوردار نباشد نمی توان انتظار داشت که رونق و آبادانی و توسعه پایدار در آن منطقه بوجود آید .

 

نماینده مردم در مجلس خاطر نشان کرد: اهالی پشتکوه برای امور روزمره و انتقال محصولات خود به شهر نیازمند راه ارتباطی مناسب بوده تا بتوانند تردد های روزانه خودرا به راحتی انجام دهند واین امر نیازمند مساعدت وتوجه بیشتر مسئولان استان به امور روستاها ومشکلات عدیده این مناطق و اهالی آنهاست .

انتهای پیام/ی