با بصیرت و آگاهی در انتخابات راه نفوذ دشمن به مجلس را ببندیم
+ پ -
با بصیرت و آگاهی در انتخابات راه نفوذ دشمن به مجلس را ببندیم

نماینده ولی فقیه در سپاه کیش گفت: کاندیدایی در تراز انقلاب اسلامی انتخاب کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام فراشی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش ضمن تسلیت ایام فاطمیه و همچنین خرسندی از حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات گفت: مردم ایران همواره با بصیرت در عرصه های سیاسی قدم بر می دارند و دشمن نتوانسته هیچگاه این اقتدار و حضور مردم در صحنه را لکه دار کند و  شاهد این قضیه میتواند حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه امسال باشد که مردم با تمام توان در این راهپیمایی حضور پیدا کرده و نقشه های دشمن را بر ملا کردند.
حجت الاسلام فراشی اضافه کرد: امروز دشمن نتوانسته مردم را از حضور در انتخابات باز دارد ولی تمام تلاش خود را در عرصه نفوذ انجام میدهد و تلاش می کند تا افرادی را به مجلس هدایت کند که هم فکر و هم اندیشه آنها باشند.
وی تاکید کرد: مردم ما باید بیدار باشند و با چشمانی باز انتخابی اصلح در تراز انقلاب اسلامی را داشته باشند و بهترین رهنمود در این راه فرمایشات مقام عظمی ولایت است.

این مقام مسئول در سپاه کیش بیان کرد: در صورت شناخت نداشتن روی افراد برای رای دادن به لیستی که توسط افراد مومن و انقلابی معرفی می شود برای انتخاب کاندیدا مراجعه کنند.
حجت الاسلام فراشی از مردم مومن و مسلمان جزیره کیش ، درخواست کرد: با حضور در پای صندوق های رای آینده کشور را بسازیم و با بصیرت انقلابی راه نفوذ دشمنان را در این کشور در پست های کلیدی بگیریم.

 

بخش کیش شامل جزایر کیش، هندورابی و لاوان است که ۲۱ شعبه برای انتخابات این بخش در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۱۸ شعبه در کیش یک شعبه در هندورابی و دو شعبه در بخش لاوان خواهد بود و از شعبه لاوان یک شعبه به صورت سیار آرا حاضران در سکوهای نفتی را جمع آوری خواهد کرد و دو شعبه به صورت سیار به جمع آوری آرا مشغول خواهند بود.

 

در شعب اخذ رای طبق قانون هر کاندیدا می تواند یک نماینده داشته باشد که به هیچ عنوان حق تبلیغ به نفع کسی را نخواهند داشت و همچنین در هر شعبه اخذ رای یک نفر به عنوان بازرس از سوی وزارت کشور حضور خواهند داشت و دو سربازرس نیز به صورت سیار به حوزه های رای گیری نظارت می کنند.

 

پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه همزمان با سراسر کشور در جزیره کیش برگزار می شود.

 

ساکنان جزیره کیش از میان ۱۰ کاندیدایی که تا این لحظه در لیست انتخاباتی غرب استان هرمزگان مجلس شورای اسلامی حضور دارند می توانند یک نفر را به عنوان نماینده خود راهی مجلس شورای اسلامی کنند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff