با بازارهای فاقد ایمنی به شدت برخورد می شود
+ پ -
با بازارهای فاقد ایمنی به شدت برخورد می شود

امام جمعه بندرعباس با اشاره به آتش سوزی در مجتمع های تجاری بندرعباس گفت : حادثه تنها یک بار اتفاق می افتد و نباید با افرادی که به خاطر نداشتن ایمنی با جان مردم بازی می کنند عادی برخورد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره آتش سوزی های اخیر در بندرعباس گفت : با بازارهایی که با رعایت نکردن نکات ایمنی جان مردم را در خطر می اندازند باید به شدت برخورد کرد.

 

 

نعیم آبادی در مورد حادثه آتش سوزی در بازار ستاره جنوب اظهار کرد: آتش سوزی دل خراشی که در این بازار رخ داد ، باعث جان باختن ۳نفر از هم استانی هایمان گردید و آن فردی که خود را از بالای ساختمان به پایین انداخته هم­ اکنون زنده است و آرزوی سلامتی آن را داریم.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت : در حادثه آتش­ سوزی مسئولین و شهرداری حضور خوبی داشته اند و از ۲۸ ماشین آتش نشانی ۲۰ ماشین آن به سرعت به محل حادثه فرستاده شد.

 

 

وی تاکید کرد: بنا به گفته مسئولین با وجود اینکه چند بار به موضوع رعایت ایمنی در مکانهای تجاری ، مسکونی گوشزد شده بود، بی توجهی باعث بوجود آمدن این حادثه شد.

 

 

نعیم آبادی افزود : اولین نقص این مکان نداشتن آژیر خطر می باشد. چرا که این اتفاق در ساعت ۷:۲۰ صبح شروع شده و لحظه ی با خبر شدن ساکنین ۹:۳۰ صبح بوده است.

 

 

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه حادثه تنها یک بار اتفاق می افتد افزود: با خواهش کاری درست نمی شود و با بازار هایی که تن به ایمنی نمی دهند باید به شدت برخورد شود و دستگاه قضا نیز باید هر مجموعه را بررسی کنند تا حقی ضایع نشود.

 

 

وی با تبریک روز اهدای خون گفت: در استان ما بدلیل بیماری های خونی، افرادی که نیاز به خون دارند کم نیستند و مردم استان باید خون خود را هدیه دهند که یک کار اساسی است و از مصادیق مهم است که اگر به فردی خون نرسد جان خود را از دست می دهد.

 

 

امام جمعه بندرعباس با اشاره به هفته جهانی شیر مادر افزود: مادری که بچه را خیلی دوست دارد باید به آن شیر خود را بدهد و این شیرهای موجود در بازار مناسب کودکان نیست .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff