با اقدام و عمل واقعی در جهت شکوفایی ورزش حرکت کنیم
+ پ -
با اقدام و عمل واقعی در جهت شکوفایی ورزش حرکت کنیم

اولین جلسه اداره ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد در سال جدید با حضور مسئولان هیئت های ورزشی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، ابراهیم صفری پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال جدید و همچنین میلاد با سعادت مولی الموحدین امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر از زحمات و تلاش های روسای هیئت های ورزشی شهرستان در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

صفری پور در ادامه اظهار کرد: خدمت ما برای مردم باید برای رضای خدا و به دور از حواشی و جنجالهای سیاسی باشد و تا زمانی که خداوند متعال این توفیق را از ما سلب ننموده سعی کنیم خدمتگزار خوبی باشیم.

وی افزود: مسلما با تعامل و همراهی همه دوستان خصوصا جناب آقای دهقانی فرماندار و ریاست محترم شورای ورزش و جوانان شهرستان بتوانیم ورزش شهرستان را به جایگاه واقعی خود برسانیم و این میسر نمی گردد جز با خدمت جهادی و ما باید در راستای فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای که این سال را اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام نهادند حرکت کنیم و با اقدام و عمل واقعی در جهت رشد و شکوفایی ورزش شهرستان حرکت نمائیم.

ابراهیم صفری پور تصریح کرد: باید توجه ها به سنین پایه بیشتر شود و همه هیئت ها برنامه ریزی مرتبی در این زمینه داشته باشند.

رئیس ورزش و جوانان بشاگرد گفت: باید به بخش ورزش بانوان بیشتر توجه شود و هرگونه همراهی با آنان در پیشبرد ورزش بانوان اعلام همکاری نمود.

وی در خصوص بیمه ورزشکاران و مشکلات پیش روی ورزش شهرستان سخنانی ایراد نمود و گفت: با مساعدت تمامی عزیزان مسئول و ورزش دوست شهرستان خصوصا فرماندار محترم مشکلاتمان مرتفع خواهد شد.

در این جلسه روسای هیئت ها به گزارش کوتاهی از عملکرد سال گذشته و برنامه ها و پیشنهادهای خود در سال جدید پرداختند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff