فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین جوانان نهادینه شود /اساس توسعه و پیشرفت هر کشور جوانان هستند
+ پ -
فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین جوانان نهادینه شود /اساس توسعه و پیشرفت هر کشور جوانان هستند

استاندار هرمزگان باید فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین جوانان نهادینه شود، افزود:اساس توسعه و پیشرفت هر کشور جوانان هستند که اگر به جوانان مغفول واقع شوند آینده را از دست داده ایم.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز، جاسم جادری، استاندار هرمزگان در  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه نقش جوانان در وزارت ورزش و جوانان کم رنگ است، گفت:اساس توسعه و پیشرفت هر کشور جوانان هستند که اگر به جوانان مغفول واقع شوند  آینده را از دست داده ایم.
وی اظهار کرد:دغدغه جوانها امروز خیلی متفاوت است و افکار و اندیشه های جوانان امروز با اندیشه های سی سال پیش بسیار متفاوت است لذا این یک زنگ خطر است.

 

جادری با بیان اینکه اسلام تاکید دارد از جوانان مشاوره بگیریم، افزود:در هرسیستم اداری ما باید یک جوان داشته باشیم که به او سمت داده و از او مشاوره بگیریم.

وی با اشاره به اینکه مشورت از جوانان را باید از خانواده ها شروع شود و این فرهنگ را در خانواده ها گسترش دهیم ، عنوان کرد:نباید به جوانان دستور داده تا مطیع کارهای ما باشند، این امر باعث شده است جوانان از ما فاصله بگیرند.
استاندار هرمزگان با بیان اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین جوانان نهادینه شود و خصوصیات رفتار حضرت علی اکبر در جامعه ما گسترش یابد، خاطر نشان کرد:باید جوانان را بر اساس واقعیات روز تربیت کنیم تا مانع از حرکت جامعه به سمت پیری و کهنسالی شویم.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff