لزوم رای‌دادن به افرادى که برنامه و نگاه خوبى براى اقتصاد کشور دارند

زاهری با تاکید بر اینکه باید به افرادى رأى داد که برنامه و نگاه خوبى براى اقتصاد داخل کشور دارند، گفت: با شرکت در انتخابات باید از این انقلاب محافظت و پاسدارى کنیم و در کنار رأى دادن، مطالبه گر باشیم و به افرادى که دلسوز انقلاب هستند کمک کنیم و مقابل افراد خائن بایستیم.

دکتر احمد زاهرى، رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اینکه براى انتخاب ریاست جمهورى اهمیت دارد که بررسى هایى انجام شود و صلاحیت افراد احراز شود، گفت: شوراى نگهبان مرجعى است که با ساز و کار هاى خاص خود و استعلامات از نهاد هاى نظارتى در کشور به بررسى شرایط نامزدهای انتخاباتی مى پردازد.

رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر  عنوان کرد: افرادى که احراز صلاحیت مى شوند به مردم معرفى مى شوند؛ اما افرادى که احراز صلاحیت نمی شوند نشان دهنده عدم صلاحیت براى پست ها و مسئولیت هاى دیگر نیست بلکه براى ریاست جمهورى شرایط لازم را ندارند.

زاهری تصریح کرد: شاهد هستیم که در دوره فعلى از طیف هاى مختلف اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال گرا و افرادى که سابقه هاى زیادى براى خدمت در کشور داشتند و با گرایش هاى سیاسى مختلف از فیلتر شوراى نگهبان عبور کردند و هر کسى با سلایق خود و مطالعه خود در مورد ویژگى افراد که مد نظر است مى تواند رأى دهد.

وی افزود: با مناظره ها و سخنرانى ها و برنامه ها مردم می توانند تصمیم بگیرند ، بیش از چهل سال از عمر انقلاب گذشته و ما در بحث هاى مختلف از جمله پزشکى، تکنولوژى، نظامى ، ساختار هاى سیاسى و قدرتى که در منطقه و بین الملل داریم پیشرفت هاى خیلى خوبى داشته ایم ، اما نباید از یک سرى مشکلات معیشتى و اقتصادى غافل باشیم.

رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر تاکید کرد: باید به افرادى رأى داد که برنامه دارند و نگاه خوبى براى اقتصاد داخل کشور دارند و بتواند مشکلات مردم را حل کنند.

زاهری با بیان اینکه عده اى میگویند مشارکت نکنیم یا به اصطلاحى با صندوق ها قهر کنیم، گفت: با شرکت در انتخابات باید از این انقلاب محافظت و پاسدارى کنیم و در کنار رأى دادن، مطالبه گر باشیم و به افرادى که دلسوز انقلاب هستند کمک کنیم و مقابل افراد خائن بایستیم.

وی با بیان اینکه باید پذیرفت جمهورى اسلامى در حال حاضر در معادلات بین الملل قدرت و نقش دارد، اظهار کرد: این نقش و جایگاه قدرت مورد نظر ساختار قدرت بین المللى نیست و در اینها ایجاد نگرانى کرده و در تلاشند به هر طریقى به حاکمیت انقلاب اسلامى ضربه بزنند و تاکنون موفق نشده اند.

رئیس دانشگاه پیام نور  بندر خمیر با تاکید بر اینکه  قطعا مشارکت آحاد مردم نشان همبستگى و حاوى پیام عزت مندى خواهد بود، عنوان کرد: مشکلات همه جا وجود دارد و ما باید بر آنها غلبه کنیم و نا امید نباشیم، براى اینکه مسیر هموار شود باید مدیران و مسئولانی را انتخاب کنیم که در شرایط سخت بتوانند کار کنند و انگیزه براى خدمت به مردم را داشته باشند.

انتهای پیام/