تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
اجتماعی
کد خبر : 571176
تاریخ انتشار:شنبه 12 تیر 1400 - 7:01| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
عالم برجسته اهل سنت هرمزگان عنوان کرد؛

بانی بیشترین ترورها و تولیدکننده مهلک ترین سلاح‌ها خود را مدافع حقوق‌بشر می‌داند/ امروز بشریت را حقوق‌بشر اسلامی نجات می‌دهد

شیخ بازماندگان گفت: امروز بشریت را حقوق‌بشر اسلامی نجات می‌دهد نه حقوق‌بشر آمریکایی، امیدوارم تمام آزادی خواهان جهان و مدافعان حقوق‌بشر با استعانت از حقوق‌بشر اسلامی نقش آفرینی کنند.

بانی بیشترین ترورها و تولیدکننده مهلک ترین سلاح‌ها خود را مدافع حقوق‌بشر می‌داند/ امروز بشریت را حقوق‌بشر اسلامی نجات می‌دهد

شیخ حسین بازماندگان امام جمعه اهل سنت بندرپل در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: آمریکایی ها خودشان را پرچمدار و مدافع حقوق بشر می دانند اما از بزرگترین ناقضان حقوق بشر در جهان هستند.

بازماندگان افزود: در هفته ای قرار داریم که به اسم “حقوق بشر آمریکایی” نام گذاری شده است و ما باید از این فرصت برای روشنگری و بصیرت افزایی مردمی تلاش کنیم تا از ابعاد مختلف حقوق بشر آمریکایی افشاگری و بازخوانی داشته باشیم.

وی با تاکید بر  اینکه آمریکایی ها مدافع حقوق بشر نیستند ادامه داد: آمریکای جنایتکار، جنایت های تحتعنوان مدافع حقوق بشر با همکاری هم پیمانان خود مرتکب شده است که باید برای جامعه جهانی دروغگویی های آنها افشا شود.

عالم برجسته اهل سنت استان هرمزگان گفت: آمریکایی ها در واقع خودشان کسانی هستند که مردم را به نابودی می کشانند و خون مردم را در شیشه کرده اند و در هر کجای این هستی جنایتی به وجود می آید ردپای آنها در آن دیده می شود .

آمریکایی ها حقوق بشر را نقض و زیر پا له می کنند

بازماندگان با بیان اینکه آمریکایی ها آن زمان که می گویند ما مدافع حقوق بشریم، این حرفشان غیر قابل باور ترین حرف هایی است که در دنیا زده می شود، تصریح کرد: متاسفانه امروز پرچم حقوق بشر در دست ناقض ترین افرادی قرار گرفته که حقوق بشر را نقض و زیر پا له می کنند.

وی ابراز کرد:  آمریکای خبیث، ظلم و فتنه اش در دنیا زبانزد خاص و عام شده است و متاسفانه توسط برخی از حکامی که علی الظاهر اسم اسلام و مسلمانی را یدک می کشند مثل شاه عربستان سعودی که در واقع می‌توانیم بگوییم که سگ آمریکاست و سگ شرف دارد نسبت به کسانی که خود را در اختیار آمریکایی کثیف قرار می دهند.

امام جمعه تهل سنت بندرپل اظهار کرد: شاهد هستیم که چقدر ظلم و تعدی را همین حکام عرب در حق کشور برادر و مسلمان یمن نشان می دهند و آمریکای جنایتکار چقدر نسل‌کشی، طفل کشی ،زن و مرد بی گناه را در جهان بی محابا به کشتن می دهند.

مدافعان حقوق بشر ۲۹۰ مسافر بی گناه را به اعماق دریا فرستادند

بازماندگان با بیان اینکه مگر می شود جنایتکاران بیایند و پرچم حقوق بشر را در دست بگیرند در حالی که خود جانی اند، تصریح کرد: ۲۹۰ نفر  انسان بی‌گناه  را در هواپیمای مسافربری ایرباس مورد اصابت موشک قرار می دهند و به اعماق دریا قرار می دهند و بعد نیز آن کشور ادعای حقوق بشر می کند.

وی گفت: آمریکایی ها با جنایت ها ،کشتار و غارت هایی که انجام داده اند باز هم دم از حقوق بشر می زنند.

عالم برجسته اهل سنت هرمزگان افزود: یکی از شگردهای منافقان حتی در تقابل با نظام جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال گذشته همین سیاست ترور بوده است، اگر نگاهی به فهرست بلند بالای نام شهیدانمان بیندازیم متوجه خواهیم شد که اکثر این عزیزان از تمام اقشار جامعه بوده اند.

بانی بیشترین ترورها و تولید کننده مهلک ترین سلاح ها خود را مدافع حقوق بشر می داند

بازماندگان با بیان اینکه این وضعیتی که آمریکایی ها با عنوان حقوق بشر به وجود آورده‌اند یک شوخی و طنزی بسیار زشت است، عنوان کرد: بانی بیشترین ترورها و تولید کننده مهلک ترین سلاح ها و پشتیبانی کننده خطرناک ترین تروریست های مذهبی به گونه‌ای  چهره خود را به مردم جلوه داده‌اند که ما مدافع حقوق بشر هستیم، شما نه تنها مدافع حقوق بشر نیستید بلکه قاتل اصلی مردم بی گناه به شمار می آیید.

وی اظهار کرد: آمریکایی ها به دنبال آن هستند که بشر آزاده‌ای بر روی این کره خاکی وجود نداشته باشد، هرجا جنایتی وجود دارد شما شریک جرم هستید، هر جا کشته هایی به ناحق وجود دارد شما در واقع قاتل هستید، شما بچه کش و فاجعه آفرین بوده اید و  در تمام گناهان بزرگ دنیا  دست دارید.

امام جمعه اهل سنت بندرپل با اشاره به جفای بزرگ جوامعه غربی در حق مردم مظلوم فلسطین تصریح کرد: هماهنگ کننده همه جنایت ها و شرارت ها عربستان و آمریکای جنایتکار هستند، کسانی که نمی توانند قدرت اسلام را و قدرت بشر را ببینند.

بازماندگان گفت:  امروز مردم به باورهای درست رسیده اند و  حقایق را درک کرده و خوب می دانند در دنیا کسی وجود ندارد که باور کند آمریکای جنایتکار و سردمداران شان به دنبال حقوق بشر باشند.

وی افزود:  امروز همه مردم ایران می دانند که آمریکای جنایتکار دیگر به عنوان مدافع حقوق بشر شناخته نمی‌شود و باید تبیین و تشریح شود برای افرادی که فریب میخورند و مسلمانان و افراد دیگر نباید فریب  این انسان های دغل و نیرنگ باز را بخورند.

مسئولان کشورهای عربی شرم و حیا داشته باشند

عالم برجسته اهل سنت استان هرمزگان ابراز کرد: باید مسئولان کشورهای عربی و بعضاً غیر عربی که به هر شکلی مرعوب و همراه آمریکا شده اند، قدری شرم و حیا داشته باشند، اگر دین ندارید حداقل غیرت داشته باشید و لااقل آزاده باشید.

بازماندگان عنوان کرد: امروز یک بار دیگر باید ندای عدالت خواهی و همچنین ندای بیداری اسلامی را در سراسر جهان به راه بیندازیم و به سمت و سویی برویم که حاکمیت اسلامی و حقوق بشر اسلامی در سراسر جهان به وجود آوریم و با اتحاد و یکپارچگی محقق خواهد شد.

وی اظهار کرد:  جامعه اسلامی باید با قدرت در این مسیر حرکت کند تا ناقضان حقوق بشر به وحشت بیافتند و از ترس در لانه های خودشان بخزند.

اسرائیل این غده سرطانی باید از بدنه جامعه جدا شود

عالم برجسته اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: جامعه جهانی نیاز دارد که اسرائیل، این غده سرطانی از بدنه جدا شود و این شجره خبیثه که آمریکا آن را به وجود آورده است باید از ریشه کنده شود.

بازماندگان با اشاره به اینکه امروز آمریکای جنایتکار موجودیت و هویت همه انسان ها ، کشورها و دولت های اسلامی را زیر سوال می‌برد، اظهار کرد: امروز دیگر بحث یک کشور خاص و سرزمین خاص مد نظر نیست، اسلام و مسلمانان حد و مرز نمی شناسد مسلمان وقتی که می بیند و مشاهده می کند  گوشه‌ای از جهان اسلام و مسلمانی مورد تعدی و تجاوز قرار گرفته است چاره ای ندارد مگر اینکه به داد آن مسلمان برسد و اقدامی را انجام دهد که لرزه‌ای بر گرده غیر مسلمان و کافر حربی بیفتد.

بسیج عمومی علیه ناقضان حقوق بشر راه بیفتد

وی با بیان اینکه امروز جا دارد یک بسیج عمومی علیه ناقضان حقوق بشر راه بیفتد و همه در زیر پرچم لا اله الا الله محمد رسول الله حرکت کنیم، خاطرنشان کرد: امروز رئیس جمهور و پادشاه عربستان و حکام خود فروخته عرب بدانند که ملت غیور ایران اسلامی زیر پرچم لا اله الا الله محمد رسول الله ایستاده اند و تحت فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، رهبری با حکمت و با درایت و رهبری که یکی از خصلت های ایشان شجاعت بوده و از قرآن درس می گیرد و با اتکا به خداوند متعال است، مردم با این بینش و این عقیده ایستاده اند.

امام جمعه اهل سنت بندرپل در پایان گفت: امروز بشریت را حقوق بشر اسلامی نجات میدهد نه حقوق بشر آمریکایی،  امیدوارم تمام آزادی خواهان جهان و مدافعان حقوق بشر  با استعانت از حقوق بشر اسلامی نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/ع

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=571176
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

15,603 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی