بانگ الله اکبر تا ساعاتی دیگر در سراسر ایران

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: همـزمان بـا گلـبانگ تـکبیـر، کـران تا کـران آسـمان ایـران نــوربـاران می‌شـود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از مردم ایران دعوت کرد در مراسم گلبانگ الله اکبر که ساعت ۲۱ در سراسر کشور برگزار می‌شود شرکت کنند.

متن  اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به این شرح است:

«بـسـم الله الـرحمـن الـرحیـم»

به شکرانۀ چهل و سه سال  اقتدار و افتخار، عزت و عظمت ملت بزرگ ایران اسلامی و به پاس مجاهدت‌های فجرآفرینان انقلاب اسلامی، همزمان با نوای روحانی، دل‌انگیز و روح‌بخش گلبانک تکبیر ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی، رأس ساعت ۲۱:۰۰ شامگاه ۲۱ بهمن؛ کران تا کران آسمان گلگون میهن عزیزمان نورباران  می‌شود.

“اللّه اکبر» ؛ به چهل و سه سال وحدت و انسجام ملی

“الله اکبـر” ؛ به چهل و سه سال  جهاد و مقاومت ، ایثار و شهادت

“الله اکبـر” ؛ به چهل و سه سال عزت و سربلندی  در سایه سار اندیشه های ناب قرآن کریم و ائمۀ معصومین «علیهم السلام »

“الله اکبـر” ؛ به چهل و سه سال مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر

 “الله اکبـر” ؛ به چهل و سه سال فتح قله های رفیع عزت و شرافت

“الله اکبـر” ؛ به چهل و سه سال  استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی

“الله اکبــری” ؛ به بلندای تاریخ  پر افتخار انقلاب اسلامی

 “الله اکبــری” ؛ به بلندای راست قامتان جاودانۀ تاریخ

“الله اکبــری” ؛ به بلندای تاریخ چهل و سه ساله غیرت دینی و عقلانیت ملی

ملت بزرگ و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی همزمان با نورباران آسمان ایران زمین ، با مدد از دَم قدسیایی شهدا و امام شهدا ، با فـریـادهـای کـوبنـدۀ ‘الله‌اکبــر’  خود به یاد تکبیرهای بهمن خونین ۵۷ ، صدای انقلاب خود را باردیگر به گوش جهانیان رسانده و در حمایت از ملت‌های مسلمان و ستم‌دیده جهان، بر اندام استکبار جهانی لرزه  خواهد انداخت.

گلبانک تکبیر شب ۲۲ بهمن رأس ساعت ۲۱:۰۰ (۹ شب) در آسمان سراسر کشور طنین‌انداز می‌شود.

ایران اسلامی در شب پیروزی انقلاب اسلامی به یکباره می‌خروشد و از اقیانوس بیکران ملت به پا خواسته و مصمم ایران ندای الله اکبر را که تجلی بخش  وحدت کلمه امت سربلند ایران اسلامی است را سر می‌دهد.  ” الله اکبری” که از اعمال وجود یکایک ملت مسلمان و سلحشور ایران اسلامی به پا خواست و تمامی کاخ‌های ظلم ستمشاهی را ویران نمود.

ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی  می‌خروشند و فریاد رسای تکبیر خود را از مأذنه‌ها و گل دسته‌های مساجد، پشت بام و تراس و پنجره های منازل و اماکن، تکایا و حسینیه‌ها و در خیابان‌ها و کوچه‌های شهرها و روستاهای سراسر کشور به گوش جهانیان می‌رساند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت بزرگوار و سربلند ایران اسلامی می‌خواهد تا بار دیگر در آستانۀ چهل و سومین سالگرد پیروزی افتخار‌آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی بانگ الله اکبر سر داده  و انسجام خود را با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی«رحمت الله علیه » و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله العظمی امام خامنه‌ای «مدظله العالی» به اثبات برسانند و در راستای اطاعت از فرامین رهبری و حفاظت از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی لحظه ای از ما ننشستند.

انتهای پیام /