بانک مهر در آینده نزدیک به شبکه شتاب متصل می شود
+ پ -
بانک مهر در آینده نزدیک به شبکه شتاب متصل می شود
مدیرکل بانک مهر اقتصاد هرمزگان خبر داد ؛

بانک مهر در آینده نزدیک به شبکه شتاب متصل می شود

مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان از اتصال این بانک به شبکه شتاب در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، علیرضا فتح الهی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کیش پرس با بیان اینکه برای اتصال به شبکه شتاب باید بانک فرآیندهای خاصی را طی کند که ما تقریبا همه فرآیندها را انجام داده ایم و در آخرین مراحل واگذاری سهام بانک مهر اقتصاد بر طبق برنامه ریزی بانک مرکزی هستم .

 

 

وی افزود: به زودی با اتمام واگذاری سهام و دست یابی به جمع بندی های لازم همچنین با تأیید فرابورس، سازمان بورس و بانک مرکزی در نیمه دوم سال جاری شبکه شتاب فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان به راحتی می توانند از خدمات شتاب استفاده کنند.

 

مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان با بیان اینکه هم اینک سهام بانک مهر اقتصاد در بازار پایه فرابورس عرضه شده است و متقاضیان می توانند در صورت تمایل سهام بانک را خریداری کنند گفت: در حال حاضر سهام با فراز و فرودهای کمی که در بازار پایه فرابورس دارد به قیمت ۱۲۶۰ ریال به فروش می رسد.

 

 

منصور شیخ الاسلامی مدیر کل اداره روابط عمومی بانک مهر اقتصاد نیز با اشاره به اینکه سود سهام ، سهامداران بانک مهر اقتصاد در آینده ای نزدیک به حساب آنان واریز خواهد شد گفت: با گستره فعالیت هایی که در بانک مهر اقتصاد صورت گرفته است این بانک توانسته است سود خوبی برای سهامداران خود در نظر بگیرد و از این نظر رضایت نسبی سهامداران حاصل شده است.

 

وی افزود: تمامی سهامداران سود سال ۹۳ را به مبلغ ۱۰۰ ریال برای هر سهم دریافت خواهند کرد و کسانی که سهام این بانک را از سال ۸۹ پیش خرید کرده بودند علاوه بر این مبلغی به عنوان سود برای آنان در نظر گرفته شده که واریزی سودهای یاد شده در روز های آینده به حساب آنان واریز خواهد شد.

 

 

شیخ الاسلامی تاکید کرد: سهام بانک مهر اقتصاد سهام باارزشی است و می تواند پس از واگذاری کامل سهام از افزایش ۲ یا ۳ برابری برخوردار شود.

 

 

به گفته شیخ الاسلامی سهام بانک مهر اقتصاد که هم اینک در بازار پایه فرابورس فعال است که می تواند با پایان فروش در وارد فرابورس شده و پس از ورود به بورس به بازار بورس کشور راه پیدا کند.

 

این مقام مسئول از افزایش تسهیلات این بانک و سهولت دریافت وام در بانک مهر اقتصاد خبر داد و اظهار امیداری کرد با استقبال مردم و با اعتمادی که مردم به بانک مهر اقتصاد دارند در آینده ای نزدیک شاهد سودآوری بیشتری در بانک بوده همچنین با واگذاری تسهیلات بیشتر به متقاضیان و فعالان اقتصادی گام های مهمی در اقتصاد کشور برداشته شود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff