بانوی اول شهرستان قشم رفتنی شد/ علیرضا نصری سکاندار فرمانداری قشم می شود

+ پ -
بانوی اول شهرستان قشم رفتنی شد/ علیرضا نصری سکاندار فرمانداری قشم می شود

بانوی محبوب جزیره ، با ۲۵ سال سابقه کار که با شعار تامل و حل مشکلات مردم پا به جزیره قشم گذاشت تا برای مردم دریادل جزیره گام های موثری بردارد سکان فرمانداری را به علیرضا نصری سپرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عزت کمالزاده طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، به عنوان فرماندار جدید شهرستان قشم منصوب شد تا گام بزرگی برای محرومیت زدایی در جزیره قشم بردارد اما چند روز پیش خبر استعفای فرماندار قشم در فضای مجازی پیچید تا اینکه استاندار هرمزگان علیرضا نصری فرماندار سابق شهرستان خمیر را با به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب کرد .

کمالزاده عباسی را می توان محدود فرماندارانی از شهرستان قشم شمرد که در زمان تصدی توانست روابط خود ار با سازمان منطقه آزاد آزاد حفظ کنند و با هماهنگی به کار خود ادامه دهد چراکه فرمانداران گذشته میانه چندان خوبی با مدیرعاملان سازمان نداشته اند که این خود یکی از عوامل پشیرفت نکردن جزیره قشم بود .

جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور حکمی علیرضا نصری را به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب کرد.

در متن این حکم خطاب به علیرضا نصری آمده است: با استعانت از درگاه خداوند و نظر به تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب می‌شوید.

در ادامه آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید با جدیت و پشتکار در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.

گفتنی است ” زمان تودیع و معارفع فرماندار و سرپرست فرمانداری قشم هم مشخص شده است و در مورخ ۱۶/۵/۹۵ ساعت ۱۰ در سالن اجتماعات فرمانداری این  مراسم با حضور امامان جمعه و مسولان برگزار می شود .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff