باندهای بزرگ قاچاق بیانگر دست های پشت پرده است / حقوق بشر آمریکایی حقوق بشر جنگلی می باشد
+ پ -
باندهای بزرگ قاچاق بیانگر دست های پشت پرده است / حقوق بشر آمریکایی حقوق بشر جنگلی می باشد

امام جمعه موقت شهرستان بستک گفت: کشف و ضبط بزرگترین محموله قاچاق کالا در استان هرمزگان با ۲۱۷ کانتینر، بیانگر قاچاق کالا بعضاً سازماندهی شده در کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام جعفر کاظم زاده، امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به مبحث قاچاق در کشور افزود: هفته اخیر معضلی دیگر از معضلات اقتصادی کشور که بزرگترین محموله قاچاق کالا در استان هرمزگان بود کشف و ضبط شدو ۲۱۷ کانتینر قاچاق نشان دهنده این است که قاچاق کالا در کشور بعضاً سازماندهی شده است.

کاظم زاده تصریح کرد: باند قاچاق نفوذ بسیار قوی دارد که نشان می دهد دست هایی پشت پرده است.

امام جمعه موقت شهرستان بستک با انتقاد تند از این مسئله افزود: چطور می شود که ۲۱ کارمند جزء در گمرک یا بنادر آنقدر جسور باشند که از این محموله ۸۵ کانتینر متعلق به آنان باشد، اینها اگر پشتشان گرم نبود لطمه به اقتصاد مقاومتی نمی زدند و هیچوقت این کار را انجام نمی دادند لذا باید از این گندکاری های اقتصادی در گمرکات و بنادر کشور جلوگیری شود.

خطیب موقت جمعه شهرستان بستک همچنین به مسئله خروج کالای قاچاق از مغازه ها اشاره کرد و اظهار داشت: پیگیری همه جانبه قاچاق بسیار خوب است اما اینکه به مغازه ها بروید و شخص را بازداشت کنید خیلی هنر نکردید، اگر توان دارید در لب مرز و به محض ورود کالای قاچاق یقه طرف را بگیرید.

کاظم زاده، مادر تمام قاچاق ها را مناطق آزاد دانست و افزود: سالانه ۲۲ میلیارد دلار در ایران قاچاق می شود که ۲۰ میلیارد دلار آن متعلق به ۷ منطقه آزاد است، دولت طی لایحه ای می خواهد که این ۷ منطقه را به ۱۴ منطقه آزاد افزایش دهد، اول ببینید این ۷ تا چه گلی به سر کشور زدند بعد به فکر افزایش آن باشید.

 

امام جمعه موقت شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود عربستان را کشوری اسلامی بدون برائت خواند و افزود: این اعراب جاهلی آنقدر گستاخ شده اند که پیوند با اسرائیل را علنی کرده اند.

 

وی افزود: حج را به روی ما بستند چون آنها حج بدون برائت می خواهند، این یعنی اسلام بدون “مرگ بر آمریکا” .

 

کاظم زاده همچنین حقوق بشر را یک لطیفه خنده دار سیاسی این روزهای غرب دانست و اظهار داشت: حقوق بشر آمریکایی همان حقوق بشر جنگلی بی بشر است که جنگ در لبنان، فلسطین، سوریه و … را شامل می شود اما ایران اسلامی بر مبنای اعتدال، هم نوع گرایی، کرامت و شرافت استوار است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff