بالگرد شرکت نفت فلات قاره لاوان بر فراز آسمان نوع‌دوستی/ زن باردار بندرلنگه ای با هلیکوپتر نجات یافت
+ پ -
بالگرد شرکت نفت فلات قاره لاوان بر فراز آسمان نوع‌دوستی/ زن باردار بندرلنگه ای با هلیکوپتر نجات یافت

رئیس شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه گفت : زن باردار بندرلنگه ای که در وضعیت وخیمی قرار داشت با کمک بالگرد هوایی شرکت فلات قاره لاوان، از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛دکتر امیرحسین قندیل رئیس شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه در گفتگو با مروارید نیوز اظهارکرد: یک زن باردار از روستای خورچاه از توابع بخش مهران بندرلنگه که در وضعیت وخیمی قرار داشت، و مسیر زمینی این روستا به علت طغیان رودخانه به کل بسته شده بود توسط بالگرد هوایی شرکت فلات قاره لاوان، از مرگ حتمی نجات یافت.

وی ادامه‌داد: بعد از اطلاع پیدا کردن وضعیت این مادر بلافاصله با هماهنگی با فرمانداری ،استانداری و شرکت نفت فلات قاره در جزیره لاوان یک دستگاه بالگرد هوایی به این روستا اعزام شد که در این اقدام به موقع و سریع توانسته‎اند این زن باردار را نجات دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه این مادران باردار، هفته های آخر بارداری خود را سپری می نماید و محل سکونتشان صعب العبور بوده و بارداریشان از نوع پرخطر و مشکل دار تشخص داده شده است، در پانسیونی در بیمارستان شهداء اسکان خواهد یافت و تا زمان زایمان تحت نظر تیم پزشکی این بیمارستان قرار خواهد گرفت.
شایان ذکر است در عملیات نجات این مادر باردار علاوه بر مدیریت شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه ، فرمانداری ، مدیریت ستاد بحران استانداری، گروه امداد ونجات شرکت فلات قاره لاوان، که همکاری صمیمانه و بی شائبه ای داشتند تقدیر و تشکر می گردد.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff