بالاترین هدیه افتخاری فلسطین به رئیس‌جمهور آرژانتین اعطا شد
+ پ -
بالاترین هدیه افتخاری فلسطین به رئیس‌جمهور آرژانتین اعطا شد

دولت فلسطین به منظور قدردانی از حمایت‌های رئیس‌جمهور آرژانتین از این کشور، بالاترین هدیه افتخاری خود را به وی تقدیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دولت فلسطین به منظور قدردانی از حمایت‌های «کریستینا فرناندز» رئیس‌جمهور آرژانتین از این کشور، روز گذشته بالاترین هدیه افتخاری خود را به وی تقدیم کرد.

«صائب عریقات» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین در این رابطه عنوان کرد که این کشور بالاترین هدیه افتخاری خود را با هدف قدردانی از حمایت های جهانی «فرناندز» برای به رسمیت شناختن دولت فلسطین به وی تقدیم کرده است.

«صائب عریقات» در راستای دیدار با «فرناندز»، نمایندگان مجلس آرژانتین، مقامات رسمی این کشور، فلسطینیان مقیم در این کشور و اعضای کمیته همبستگی با ملت فلسطین روز گذشته وارد آرژانتین شد.

وی همچنین روز جمعه این کشور را به مقصد «سانتیاگو» پایتخت شیلی ترک خواهد کرد.

به گزارش فارس، طی چندین سال اخیر و به خصوص پس از محاصره «غزه» توسط رژیم صهیونیستی آرژانتین و برخی از کشورهای جهان از مردم مظلوم فلسطین اعلام حمایت کرده‌اند.

در این میان «کریستینا فرناندز» رئیس جمهور آرژانتین نیز همواره پس از شنیدن خبرهای متعدد و دیدن صحنه‌های دلخراش از قربانیان تروریسم که نشان دهنده بی‌رحمی بیش از حد رژیم اسرائیل است در سخنرانی‌های متعدد از مردم مظلوم فلسطین حمایت می‌کند.

از زمان اشغال خاک فلسطین و شکل‌گیری رژیم صهیونیستی تاکنون سربازان اسرائیلی از ارتکاب هیچ جنایتی علیه مردم فلسطین اجتناب نکرده و بیش از ۵۰۰ شهر و روستا را ویران کرده‌اند.

این رژیم از سال ۱۹۴۸ (۱۳۲۷) با وجود قطعنامه‌های سازمان ملل در رد این جنایات، باعث بی‌خانمان شدن بسیاری از مردم بی‌گناه فلسطینی شده است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff