باشگاه شهرداری بندرعباس 30 هزار دلار جریمه شد
+ پ -
باشگاه شهرداری بندرعباس ۳۰ هزار دلار جریمه شد

باشگاه سهرداری بندرعباس با شکایت چهار مربی آرژانتینی تیم به پرداخت ۳۰ هزار دلار از سوی فیفا جریمه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش پنج ، آرش نجفی، وکیل تیم  شهرداری بندرعباس گفت : تیم فوتبال شهرداری بندرعباس، دو یا سه فصل پیش، چهار مربی آرژانتینی داشت که این مربیان با ادعای دریافت نکردن مطالبات شان از باشگاه یاد شده به فیفا شکایت کردند و موفق به دریافت حکم محکومیت از کمیته حل اختلاف فیفا شدند.

 

 

 

 

 

وی اظهار کرد:  این پرونده به دادگاه عالی ورزش ارجاع شد  که شهرداری بندرعباس مدارکی مبنی بر پرداخت حقوق و دستمزد این مربیان دارد اما مکتوم مانده بود.

 

 

 

 

نجفی توضیح داد: مدارک پرداخت حقوق و دستمزد این مربیان در اختیار کارگزار آنها قرار داشت و متاسفانه کارگزار در مراحل قبلی در اختیار باشگاه قرار نداده بود تا به فیفا ارایه شود.

 

 

 

 

 

وکیل باشگاه شهرداری بندرعباس در پرونده شکایت چهار مربی آرژانتینی ادامه داد: مدارک پرداخت حقوق و دستمزد مربیان را به دادگاه عالی ورزش ارایه کردیم و به احتمال زیاد برای دومین بار در ماه های اخیرا، دادگاه عالی ورزش به سود باشگاه های ایرانی رای می دهد.

 

 

 

به گفته وی، پیشتر دادگاه عالی ورزش شکایت تیاگو فراگا بازیکن اسبق پرسپولیس را به دلیل اینکه قبلا در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران طرح دعوا و حکم دریافت کرده بود، رد کرد.

 

 

 

 

اخیرا نیز کمیته حل اختلاف فیفا، محکومیت باشگاه استقلال تهران با شکایت کاروالینهو را ارسال کرده و به آبی پوشان مهلت داده است تا روز شنبه هفته آینده، طلب ۵۵ هزار دلاری این بازیکن را پرداخت کنند.

 

 

 
هفته پیش نیز مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی از محکومیت این باشگاه به پرداخت حدود یک میلیارد تومان با شکایت زوران زلاتکوفسکی خبر داد.

 

 

 

پرونده برونو سزار مهاجم برزیلی و باشگاه سپاهان نیز در فیفا مطرح است که در این مورد بر خلاف مورد های قبلی، باشگاه ایرانی شاکی است اما کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا، شکایت سپاهان را رد کرده و پرونده به دادگاه عالی ورزش رفته است.

 

 

 

شکایت مانول ژوزه و دستیارانش از باشگاه پرسپولیس و شکایت ۵ بازیکن خارجی اسبق استقلال از آبی پوشان از دیگر پرونده های مطرح در فیفاست.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff