باشرکت در راهپیمایی روز قدس لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار می اندازیم
+ پ -
باشرکت در راهپیمایی روز قدس لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار می اندازیم

امام جمعه پارسیان با دعوت از امت اسلامی برای حضور در راهپیمایی روزقدس گفت:باشرکت در راهپیمایی روز قدس لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار می اندازیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر درباره روز قدس و اهمیت شرکت در راهپیمایی  این روز گفت:روز قدس به عنوان یادگار حضرت امام(ره) و نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به تدبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران به نام روز جهانی قدس، فصل باشکوهی از همدلی و اتحاد مسلمانان را در اقصی نقاط جهان رقم زده است.

 

امام جمعه پارسیان شکوه روز قدس را باتوجه به شرایط جهانی ومنطقه ای خواستار شد و اظهار کرد: در شرایط کنونی جهان اسلام و منطقه که ملت عراق و سوریه و یمن گرفتار گروه های تکفیری،داعشی و سعودی شده است، مسلمانان جهان که استکبار را بیش از پیش شناخته اند، مصمم تر از همیشه با دهان روزه و با وجود گرمی هوا، ندای قدس را سر می دهند و برای رهایی قدس عزیز و نجات میلیون ها مسلمان گرفتار در زیر یوغ استکبار فریاد بر می آورند .

 

وی با تأکید بر حضور دوشادوش اهل سنت و شیعه در مراسم روز قدس، خاطرنشان کرد: باید استکبار جهانی، صهیونیسم غاصب و دشمنان همیشگی اسلام و مسلمانان بدانند که امت اسلام یکپارچه و متحد در زیر یک پرچم قرار داشته و همه با هم علیه دشمن مشترک خود می‌جنگند.

 

امام جمعه پارسیان ادامه داد:روز قدس روز حمایت مظلوم وانزجار از ظالم است و روز قدس تنها متعلق به مسلمانان نیست، روز قدس روز فریاد آزادگان جهان علیه ظلم وجور است.

 

حجت الاسلام میرزایی در پایان نیز ضمن دعوت از امت اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: برهمه امت اسلامی لازم است که لبیک گویان به ندای حضرت امام(ره) ومقام معظم رهبری وبه عنوان یک تکلیف الهی-انسانی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کنند واین حضور مایه دلگرمی ملت های مظلوم و مشت محکمی بردهان یاوه گویانی است که به دنبال تسلط برمنطقه هستند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff