باز هم وعده های مسئولین حلال مشکلات هنرمندان بندر لنگه نشد
+ پ -
باز هم وعده های مسئولین حلال مشکلات هنرمندان بندر لنگه نشد

کارگردان مجموعه داستانی ” غروب بادگیر ” شهرستان بندر لنگه گفت : هنرمندان تئاتر شهرستان بندر لنگه از نبود سالن پلاتو رنج می برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،وحید قاسمی نژاد، کارگردان مجموعه داستانی ” غروب بادگیر ” در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده ،مهمترین مشکل در تئاتر این شهرستان را نبود سالن پلاتو عنوان کرد و گفت: با توجه به سبک کارهای نمایشی چند سال اخیر و روی آوردن هنرمندان نمایش به کارهای کف، داشتن یک سالن پلاتو در این شهرستان ضروری است.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان تئاتر و فیلم در شهرستان بندر لنگه کم نیستند افزود: باید پایه تئاتر ما قوی باشد تا بتوانیم یه فیلم خوب بسازیم.

وی با بیان اینکه چرا باید همه کارهای هنری این شهرستان جرقه ای و مقطع ای باشد یاد آور شد : چرا برای یک کار اصولی مسئولین شهر و کسانی که باید کمک کنند در صحنه نیستند.

قاسمی نژاد با بیان اینکه همت عالی دوستان هنرمند هنر تئاتر و فیلم را در این شهرستان ماندگار کرده است، خاطر نشان کرد : امید ما به اندیشه و همت دوستانی است که با یک دنیا امید با آنها رای دادیم که  بتوانند به عنوان سخنگوی ما از مسئولین شهر بخواهند که ما را در این راه یاری کنند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff