بازگرداندن بیش از ۹ هزار دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی هرمزگان

نیکبخت از توقیف و بازگرداندن ۹ هزارو ۲۷۲ دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان در ۴۸ ساعت اولیه شروع طرح ممنوعیت تردد در استان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ مهدی نیک بخت، رییس پلیس راه هرمزگان گفت: با توجه به شیوع و گسترش بیماری مرگبار کرونا و شروع موج سوم این ویروس مهلک و به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و حفظ جان شهروندان، در اجرای ابلاغیه ستاد ملی مبارزه باکرونا و تصمیمات مسئولان استانی ،ممنوعیت خروج پلاک های بومی از استان و ورود پلاک های غیر بومی به استان از ساعت ۱۲ روز دو شنبه ۱۲ آبان ماه در کلیه مبادی رودی و خروجی استان آغاز شده است.
وی افزود: در ۴۸ ساعت اولیه این طرح که با حضور و نظارت مستقیم عوامل انتظامی و پلیس راه انجام شده تعداد ۹ هزار و ۲۷۲ دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان متوقف و به استان های مبدا بازگردانده شدند.
این مسئول انتظامی استان با شاره به اینکه در ۴۸ ساعت اول این طرح تعداد ۸۱ دستگاه خودرو بدلیل عدم توجه به توصیه ها ودستورات پلیس و پافشاری زیاد برای ادامه مسیر هریک ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون و به استان های خود بازگردانده شدند، اظهار کرد: در مدت یاد شده ۱۴ دستگاه خودرو متخلف نیز توقیف وبه پارکینگ انتقال داده شدند.
رییس پلیس راه استان هرمزگان با اشاره به تردد ۷۰ هزارو ۶۰۹ دستگاه خودرو مجاز در ۴۸ ساعت اول طرح ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان، ضمن قدردانی از همکاری خوب هم وطنان در مبادی ورودی و خروجی استان با پلیس در اجرای موفق این طرح، پایان این ممنوعیت تردد را ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۶ آبان ماه اعلام کرد.

انتهای پیام/