بازرسی از مراکز نظامی خلاف قوانین بین المللی است/افت پیشرفت علمی کشور باعث زیاده خواهی غربی ها شده
+ پ -
بازرسی از مراکز نظامی خلاف قوانین بین المللی است/افت پیشرفت علمی کشور باعث زیاده خواهی غربی ها شده

مدرس دانشگاههای حاجی آباد گفت: بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خلاف قوانین بین المللی است و جزء خطوط قرمز نظام ما است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، محمد میرزاده،مدرس دانشگاههای حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار  پیارم حاجی آباد، گفت:  اصل موضوع مذاکره در نفس خود پذیرفته شده و قابل قبول است اما مهم این است که مذاکرات چه تعاملی انجام می پذیرد و در چه مسیری ادامه پیدا می کند.

میرزاده افزود: اگر حرف از خط قرمزها بیان می شود این همان اصول دینی ماست که نباید از مسیر آن خارج شد واقعیت و یا همان فکت شیت باید روشن باشد که قرار است چه تعهداتی را بپذریم چه امتیازاتی را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: ما مذاکره می کنیم که نشان دهیم انحرافی در برنامه هسته ای ما نیست ولی قرار نیست که اسرار علمی و نظامی را در اختیار دیگران قرار دهیم.

مدرس دانشگاههای حاجی آباد تصریح کرد: وقتی همه حرکات علمی ما در زمینه هسته ای زیر ذره بین آنهاست چه دلیلی دارد با دانشمندان هسته ای ما مصاحبه کنند و دانشمندان ما هر روز به تعداشان افزوده می شود مگر می شود ما همه را پای مصاحبه آنها ببریم، بردن دانشمندان پای میز مذاکره ضعف ما را نشان می دهد.

وی بیان داشت: آنها بخوبی می دانند که ارتباطی بین تحقیقات هسته ای ما و مراکز نظامی وجود ندارد، غربی ها  این را یک فرصت تاریخی می دانند، هرگز باور نداشتند بتوانند ایران را راضی کنند برای اثبات صلح آمیز بودن سرعت پیشرفت علمی خود را کم کنند و هر روز به  زیاده خواهی هایشان می فزایند.

میرزاده  خاطر نشان کرد: ما به تیم مذاکره کننده همان طور که رهبر فرمودند اعتماد کامل داریم و جای هیچگونه نگرانی نیست تیم هسته ای ما هوشیار است و انشاالله جلوی زیاده خواهی آنها خواهد ایستاد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff