بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از استان هرمزگان
+ پ -
بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از استان هرمزگان

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان جهت بازدید از استان هرمزگان وارد بندرعباس شد و از سازه ها و امکانات ورزشی این استان به همراه دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ ؛ دکتر سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان درجریان بازدید خود از فضا ها و امکانات ورزشی شهرستان قشم شامل استادیوم ورزشی ۵ هزار نفری قشم که در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با امکانات لازم و دو زمین چمن مصنوعی جهت مسابقات و تمرینات – سکوی تماشاچی با ۵ هزار نفر گنجایش – پیست دوومیدانی . خوابگاه ورزشکاران – اتاق دوپینگ – رختکن و سرویس بهداشتی که بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد بازدید نمود .

 
سپس از سالن ورزشی چند منظوره ۲۵۰۰نفره سام و زال قشم که در نوع خود از بهترین سالن های موجود می باشد و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد با هزینه افزون بر۵۰ میلیارد ریال در دست اجرا است که در این بازدید دانشور مدیرکل ورزش و جوانان و خواجه فینی رئیس اداره ورزش و جوانان قشم حضور داشتند ،دانشور گزارشی از وضعیت ورزش منطقه ارایه نمود و خواستار تامین اعتبار لازم جهت تکمیل این دو پروژه مهم ورزشی که از سوی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور در دست اجراست گردید.

 

 
دکترهاشمی در این راستا قول داد که پیگیری لازم جهت تسریع در تکمیل این پروژه های ورزشی که مورد نیاز منطقه می باشد بعمل اورد . همچنین از استادیوم ورزشی تختی قشم و سالن ورزشی چند منظوره و استخر شنای این شهرستان بازدید نمود .

 

 
در این میان معاون وزیر ورزش و جوانان از جزیر قشم بازدید از دو باشگاه غواصی و جت اسکی و جزیره هنگام بود اظهار امیدواری نمود بتوانیم پیش بینی اعتبار لازم جهت غواصی و بازیهای ساحلی در منطقه باهمکاری استاندار و سازمان منطقه ازاد قشم بعمل اید .

 
در این بازدید دکتر هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم در این سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری که به نام دولت و ملت همدلی و همزبانی نامگذاری شده است با کار و تلاش شبانه روزی و با همدلی و وحدت و دوری از اختلافات در جهت رفع مشکلات مردم گام بر داریم .

 

 
وی افزود: مقام عالی وزارت دکتر گودرزی نگاهی یکسان و متوازن به همه استانها بخصوص مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارد و امید است در سالجاری بتوانیم با تخصیص بیشتری به اعتبارات عمرانی استان گام های اساسی در تکمیل پروژه های نیمه تمام هرمزگان برداریم هاشمی در این میان از خدمات و تلاشهای دانشور مدیرکل ورزش و جوانان و تعامل سازنده با مسئولین وزارت و استان تشکر و قدردانی کرد.

 

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff