بازدید رئیس حوزه قضایی پارسیان از مناطق آسیب پذیر/ کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار است

رئیس حوزه قضایی پارسیان در بازدید از مناطق آسیب دیده، اظهار کرد: کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی در دستور کار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رئیس حوزه قضایی، معاون فرماندار و فرمانده سپاه پارسیان با حضور در روستای قاسمعالی از وضعیت نامطلوب روستا بازدید و در صدد رفع مشکلات بر آمدند.

حسین عباسی، رئیس حوزه قضایی پارسیان، با اشاره به برخی آسیب‌های اجتماعی در خیابان‌ها و کوچه‌های این محلات که موجب سلب آسایش اهالی شده است و تأکید بر این‌که هیچ نقطه‌ای از شهرستان نباید مأمن و جولانگاه خلافکاران و معتادان متجاهر شود، گفت: دستگاه قضایی به‌هیچ‌عنوان اجازه نمی‌دهد افرادی با ایجاد لانه‌های فساد در منازل و معابر، به امنیت و آسایش مردم آسیب بزنند.

وی با قدردانی از فرمانده سپاه پارسیان در راستای ایجاد قرارگاه تحول محلات، افزود: با راه اندازی قرارگاه تحول محلات در سطح شهرستان، مشکلات و معضلات شناسایی شده و براساس اولویت ها در جهت رفع آن تلاش می کنیم و امیدواریم همه ادارات و ارگان ها همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس حوزه قضایی پارسیان، به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دستور داد: لزوم ایجاد روشنایی در معابر مشخص که عمده فعالیت موادفروشان است، لزوم زیباسازی محله و ایجاد آسفالت، فعال شدن گشت رضویون به صورت ۲۴ ساعته، ایجاد زمین ورزشی جهت زدودن چهره محله ، شناسایی موادفروشان و برخورد بازدارنده، خانواده های موجه که مشکل مالی داشته و واقعا نیاز به کمک و مساعدت دارند به کمیته امداد معرفی شده و اخذ تعهد از آنها به عدم رفت و آمد با مواد فروشان، صدور حکم یا دستور منع اقامت مواد فروشان معروف از جمله مواردی بود که باید در اسرع وقت برطرف شود.

کاظم رحیمی، معاون فرماندار پارسیان نیز وضعیت روستای قاسمعالی را نامناسب دانست و گفت: باید خدمات رسانی به روستا را افزایش دهیم و همچنین روستا را برای بزهکاران و متخلفان ناامن کنیم تا نگرانی مردم نیز رفع شود.

سرگرد رنجبری، فرمانده سپاه پارسیان نیز روستای قاسمعالی را در اولویت رفع مشکل خواند و عنوان کرد: با ایجاد قرارگاه تحول محله در روستا و مطالبه گری از مسئولین بر آنیم تا در اسرع وقت معضلات روستا را کاهش دهیم و دغدغه مردم این محله را بهبود ببخشیم.

انتهای پیام/