بازدید رئیس حوزه قضایی پارسیان از محور ۲۰ کیلومتری جاده روستای بوچیر به حمیران/ این پروژه قبل از دهه فجر تکمیل و افتتاح می‌ شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حسین عباسی، رئیس حوزه قضایی پارسیان در بازدید از پروژه راهسازی شرق شهرستان، گفت: پیگیری روند پیشرفت پروژه و شنیدن مشکلات عمده موانع طرح که بحث کمبود قیر و مطالبات پیمانکار بود و هماهنگی لازم با فرمانداری جهت تامین قیر مورد نیاز به صورت تلفنی پیگیری و مقرر شد ظرف ۷۲ ساعت آینده اقدام شود.

وی، با بیان اینکه باید مطالبات پیمانکار پرداخت شود، عنوان کرد: در خصوص مطالبات پیمانکار به لحاظ بومی بودن و فعالیت خوب در طول مدت تحویل که ۱ سال بوده و ۷۵ درصد کار پیشرفت داشته به راه و شهرسازی تاکید شد مطالبات پرداخت گردد.

عباسی، افزود: پیمانکار قبلی در طول مدت ۵ سال ۵۰ درصد کار را انجام داده که نهایتا قرارداد فسخ و به پیمانکار جدید واگذار شد.

رئیس حوزه قضایی پارسیان، با بیان اینکه باید گزارش روند کار به صورت هفتگی توسط راه و شهرسازی اعلام شود، تصریح کرد: موکدا اعلام شد در راستای دستورالعمل حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و حوادث جاده ای تا قبل از دهه فجر جاده تکمیل و افتتاح شود.

انتهای پیام/