بازدید از مراکز نظامی ایران فقط برای جاسوسی و شناسایی نقاط حساس است/ اقتدار و پیشرفت ایران به خاطر جانفشانی شهدا است
+ پ -
بازدید از مراکز نظامی ایران فقط برای جاسوسی و شناسایی نقاط حساس است/ اقتدار و پیشرفت ایران به خاطر جانفشانی شهدا است

حجت السلام و المسلمین صادقی سرایانی از یادگاران جبهه و جنگ در یادواره شهید جواد ناصری گفت: طرح بازدید مراکز نظامی ایران از طرف غرب فقط بدلیل جاسوسی و شناسایی نقاط حساس و بمباران این مناطق است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت السلام و المسلمین صادقی سرایانی، جانباز ۷۰ درصد و ملقب به شهید زنده در این مراسم با گرامی داشت یاد این شهید گفت: ما اینجا به یاد کسانی جمع می شویم که دعا داشتند ولی ادعا نداشته اند.

وی بیان داشت: شهیدان ما انصافا مردانه جنگیدند و نقش بازی نکردند بلکه حقیقتا در مسیر بندگی خدا و علاقه خود در مقابل جهان ایستادند، و به آرزوی خود که شهادت بود رسیدند.

سرایانی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و فداکاری و رشادت سربازان اسلام اظهار داشت: در جنگ تحمیلی ما حدود ۲۰ هزار کیلومتر از خاک وطن را پس گرفتیم و بچه های ما نگزاشتند حتی یک سانتی متر نیز به دست نااهلان بیافتد.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای و طرح بازدید از مراکز نظامی ایران توسط غرب عنوان داشت: طرح اینچنین بازدیدهایی از طرف غرب فقط بدلیل جاسوسی از مراکز نظامی ایران و شناسایی نقاط حساس و بمباران این مناطق است، همان کاری که با کشورعراق و بازدید از مراکز نظامی آنها انجام دادند و در نهایت به این کشور حمله کردند.

صادقی سرایانی یادگار جبهه و جنگ و شهید زنده در ادامه عنوان کرد: شهدای ما امروز این اقتدار را بوجود آورده اند که هیچ ابر قدرتی جرات تعرض به کشور را ندارد، کشور ایران در حال حاضر از پیشرفته ترین سلاح های نظامی برخوردار است که در هیچ کشوری دیگر وجود ندارد و تمام این پیشرفت ها به خاطر خون شهدا است.

وی با اشاره به جنگ تحمیلی و توان بالای نیروهای ما نسبت به نیروهای بعثی عراق و اعتراف فرماندهان نظامی عراق در این باره گفت: نیروهای ما در حالی که کمترین آموزش های نظامی را دیده بودند آنچنان ماهرانه می جنگیدند که یکی از افسران نیروهای بعثی در خصوص نیروهای ما اینچنین گفت “روحیه بالای سربازان ایرانی بویژه نیروهای مردمی به قدری بالا بود که نیروهای ما را دچار سرخوردگی می کرد، وقتی صدای الله اکبر نیروهای ایرانی به گوش سربازان ما می رسید آنها روحیه خود را می باختند و فرار می کردند”.

حجت السلام سرایانی با بیان اینکه مجموع ۹۵ درصد شهدا در وصیت نامه خود گفته اند که ولایت را تنها نگذاریم و ۵ درصد آنها گفته اند رهبری را تنها نگزاریم خاطر نشان کرد: من آمده ام و از طرف شهدا به شما پیامی دارم و  پیام من این است که “نگذاریم خون شهدا پایمال شود و نگذاریم ولایت تنها بماند”.

دومین سالگرد و یادواره شهید پاسدار کربلایی جواد ناصری با حضور حجت السلام والمسلمین محمد صادقی سرایانی از یادگاران جبهه و جنگ ، سرهنگ پاسدار نجفی معاون هماهنگ کننده منطقه پنجم ندسا و هیئت همراه ،فرمانده سپاه ناحیه میناب، ریاست بنیاد شهید وجمع کثیری از بسیجیان حوزه شهید عمرانی و ابوالفضل(ع) دهستان حکمی و مردم شهرستان در روستای  بازیاری میناب برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff