بازدید از مراکز نظامی ایران عبور از خطوط قرمز نظام است/ غربی‌ها از این بازرسی ها نیت شومی دارند
+ پ -
بازدید از مراکز نظامی ایران عبور از خطوط قرمز نظام است/ غربی‌ها از این بازرسی ها نیت شومی دارند

هنرمند و نویسنده بندرلنگه گفت : غربی‌ها از این جاسوسی‌ها نیت شومی دارند که به هیچ وجه به این اهداف نخواهند رسید چون این موارد جزء خطوط قرمز نظام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، میرکمانداری هنرمند و نویسنده بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز ضمن اشاره به اظهارات برخی از مسئولان کشورهای غربی و امریکایی در خصوص نظارت و بازرسی از سایت های هسته ای و مرکز نظامی ایران اظهارکرد: اجازه بازدید از مراکز نظامی یعنی اجازه برای جاسوسی آشکار از مراکز نظامی ، غربی‌ها از این جاسوسی‌ها نیت شومی دارند که به هیچ وجه به این اهداف نخواهند رسید چون این موارد جزء خطوط قرمز نظام است.

وی در ادامه عنوان کرد :  آنها درگذشته امتحان خود را پس داده اند و به هیج عنوان قابل اعتماد نیستن و در بازرسی های قبلی با افشای اسامی دانشمندان هسته ای و ترور آنها توسط سرویس های جاسوسی این موضوع کاملا مشخص شده است و دیگر جایی برای چنه زنی طرفهای مذاکره کننده در این زمینه نیست وهدف آنها در واقع بازجویی در پوشش مصاحبه می باشد.

این هنرمند و نویسنده بندرلنگه ادامه داد : اگر نتیجه بازرسی ها و نظارت ها بحث اعتماد سازی است باید گفت چرا در طول سال های گذشته این اعتماد سازی فقط یک طرفه بوده است و طرف مقابل هیچ گونه حُسن رفتاری نشان نداده است.

 

میرکمانداری اضافه نمود : غربی ها در طول این چند سال گذشته هیچ قدم مثبتی در راه حل مشکل هسته ای ایران برنداشته اند و به همین دلیل است که ملت ایران به غربی ها و امریکایی ها در مذاکرات بی اعتماد هستند.

 

وی گفت: امریکا و غربی ها همیشه به دنبال خواسته های یک طرفه خود بودند و هیچ گاه از ادعاهای گستاخانه خود کوتاه نیامده اند.

 

میرکمانداری هنرمند و نویسنده بندرلنگه در پایان اظهار کرد : ملت ایران با تاسی از خون سرخ شهدای هسته ای با تمام قدرت و توان خود از برنامه هسته ای و مواضع سریح رهبری در خصوص مذاکرات دفاع خواهند کرد و در مذاکرات آینده نیز هر آنچه که به نفع ملت ایران نباشد را نخواهد پذیرفت.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff